+38 (093) 112 54 07

Про компанію

Про нас

Якість, інновації та прозорість

Ми будуємо приватні будинки на замовлення у м. Вінниця та Вінницькій області.

Будівельна компанія АЛЬФА, заснована у 2010 році, з самого початку переслідує кілька цілей:

  • Якість. Ми виконуємо всі роботи, розуміючи рівень відповідальності, який ви на нас покладаєте. Наша мета полягає в тому, щоб експлуатація вашого будинку не викликала проблем, а ви з впевненістю могли порадити нас своїм знайомим.
  • Інновації. Кожного місяця на ринку з'являються нові матеріали та технології. Ми пильно слідкуємо за ними та впроваджуємо лише ті, які задовольняють наші вимоги до якості та довговічності.
  • Прозорість. Всі проектні рішення, матеріали, технології, фінансові відносини мають бути обумовлені до початку робіт. Перше, що ми будуємо - довіра.

Наші Послуги
Сучасний будинок з гаражем

РОКІВ БУДІВНИЦТВА

ПОБУДОВАНИХ БУДИНКІВ

м2

ЩАСЛИВІ СІМ'Ї

Безкоштовні консультації

Зателефонуйте або напишіть нам і ми відповімо на всі ваші питання. Виїзд на ділянку нашого спеціаліста також безкоштовний.

Проектування

Перед початком будвництва обов'язково аналізуємо ваш проект або виконуємо його силами наших архітекторів.

Попередній кошторис проекту

Узгодимо з вами орієтовну вартість реалізації проекту до початку робіт. За необхідності порадимо як здешевити будівництво без втрати в якості.

Етапність робіт

Всі роботи виконуються в чіткій послідовності з дотриманням технічних перерв та задля оптимізації загального часу будівництва.

Доступні ціни

Ми виконуємо будівельні роботи силами власної команди та маємо гарні контакти з виробниками будівельних матеріалів. Це дозволяє нам запропонувати нашим клієнтам оптимальну ціну.

Прозорі фінансові відносини

Оплата за матеріали здійснюється на основі накладних та чеків від постачальників. Оплата робіт - на основі попередньо узгодженої з вами вартості.

Будівництво приватних будинків у Вінниці та Вінницькій області

Місцевий підрядник що не розчарує