+38 (093) 112 54 07

Коли абсолютно рівно - це погано

Майстерно створюємо рельеф

Абсолютно рівною земля бути не може. Так само, як не може бути на ділянці ям. Хіба ви хочете влаштувати там не велику водойму.

Планування території це не лише основа ландшафтного дизайну. Його ви можете зробити самотужки чи скориставшись послугами відповідних компаній.

Планування грунту - це частина інженерного забезпечення надійності будинку та інших споруд на вашій ділянці.

Основні завдання, які ми вирішуємо при плануванні грунту:

  • Корекція ландшафту. Повністю рівних ділянок практично не існує, але якщо ми будуємо саме на такій - ми самі створюємо невеликий нахил. Це забезпечує відсутність застою води на ділянці навіть під час сильних дощів чи навесні.
  • Природне водовідведення. Нахил землі повинен бути завжди від будинку та інших споруд. Зі всіх сторін.
  • Будівельна підготовка. Якщо ви не плануєте обмежуватись лише будинком, а плануєте ще й гараж, парковку чи басейн - планування грунту є саме тим етапом, коли ландшафт ділянки формується для полегшення подальшого будівництва.
Бульдозе на будвництві
Вирівнювання для підлоги по грунту

Створюємо необхідний рельеф

Можемо створити на ділянці озерце або впевнетись, що такого не станеться випадково

Земельні роботи – є одним з важливих етапів благоустрою прибудинкової ділянки, без проходження якого неможливо уявити створення максимально комфортних і придатних для життя умов. Кожен власник земельної ділянки повинен з особливою увагою підійти до цього обов’язкового процесу, який виконується до початку будівництва власного будинку або дачі, а також озеленення території.

Довірити планування ґрунту та створення правильного рельєфу прибудинкової ділянки варто професіоналам. Компанія «Альфа» пропонує високоякісні послуги з благоустрою приватної території у Вінниці та Вінницькій області “під ключ”. Ми виконуємо роботи за доступною вартістю, що дозволяє кожному українцю отримати майстерно створений рельєф земельної ділянки без ям і горбів.

Створення рельєфу ділянки на замовлення

Територія будь-якої житлової забудови не повинна мати великих ям, пагорбів та інших дефектів. Під час придбання земельної ділянки може здатися, що земля є абсолютно рівною та одразу придатною для будівництва. Проте в більшості випадків це припущення є хибним, тому варто обов’язково замовити послугу планування території та створення рельєфу.

Самостійно виконати основу ландшафтного дизайну практично неможливо, адже власнику потрібно мати грейдер і знати, як робити правильно вирівнювання земельної ділянки. Тому рекомендуємо довірити інженерне забезпечення надійності приватного будинку та інших споруд майстрам компанії «Альфа». Наші фахівці виконують послугу з планування ґрунту на професійному рівні. Ми знаємо, як правильно та ефективно вирівняти рельєф земельної ділянки під будівництво господарських або житлових споруд, а також змінити та створити унікальний ландшафт. Це дозволить запобігти виникненню різних ризиків, що пов’язані з застоєм води, ненадійністю зведеної конструкції та іншими факторами.

Завдання, які ми вирішуємо

Звернувшись до професійної команди «Альфа», ви отримаєте високоякісний сервіс за оптимальною вартістю. Ключові завдання, які зможуть вирішити наші фахівці за допомогою планування ґрунту:

  • Корекція ландшафту. Кожному власнику земельної ділянки потрібно знати, що повністю рівної землі практично не буває. Проте якщо будівництво приватного будинку відбувається на саме такій ділянці, потрібно створити невеличкий нахил. Це дозволяє гарантувати в майбутньому відсутність застою води на прибудинковій ділянці, що особливо важливо в сезон сильних дощів і навесні, коли відбувається активне танення снігу.
  • Природне водовідведення. Дуже часто власники приватних будинків стикаються з застоєм води поблизу входу в будівлю. Це виникає тоді, коли не був організований правильний нахил землі. Наші фахівці завжди контролюють, щоб від житлового дому та інших господарських споруд був зроблений нахил земельної ділянки. Саме цей факт дозволяє запобігти накопиченню води поблизу будівель.
  • Підготовка до будівництва. В більшості випадків на земельній ділянці, крім приватного дому, будують інші споруди. Наприклад, гараж, місце для паркування транспортних засобів гостей, альтанки, господарські будинки, лазні, басейни та ін. Для того щоб будівництво було виконано правильно, потрібно перед забудовою замовляти планування рельєфу. На цій стадії фахівці формують правильний ландшафт, щоб суттєво полегшити майбутнє будівництво, установку септиків та інших необхідних пристроїв.

Вирівнювання та розробка правильного ландшафту є обов’язковими процедурами перед забудовою та озелененням ділянки. Для отримання належного результату потрібно звернутися до досвідчених спеціалістів компанії «Альфа». Наші фахівці виконають послуги “під ключ”, що гарантує вам надійність споруди, відсутність ям та інших дефектів на ділянці.

Замовити планування ґрунту від компанії «Альфа»

Для того щоб замовити комплексні послуги з планування ґрунту в Вінниці або Вінницькій області, звертайтесь до нас за контактним номером телефону або навідайтесь до нашого офісу. Менеджери компанії «Альфа» проконсультують стосовно кожного питання, яке пов’язане з вирівнюванням землі, створенням ландшафту та правильного рельєфу земельної ділянки.

Придбали землю та плануєте будівництво власної заміської будівлі? Не поспішайте створювати дизайн-проект будинку та розпочинати роботи. Скористайтеся нашою допомогою з планування ґрунту та створення рельєфу “під ключ”. Наші фахівці виконають вирівнювання ділянки, зроблять необхідний нахил для того, щоб запобігти ризику підтоплення та застою води.