+38 (093) 112 54 07

Основа основ

Розраховуємо та виготовляємо фундаменти будь-якої складності

Коли мова йде про фундамент, більшість будівельників запропонують вам найбільш надійний варіант. Це вигідно, в першу чергу, будівельникам: більший об'єм робіт, більший заробіток, гарантована надійність за будь яких умов.

Ми ж вміємо розраховувати навантаження, знаємо будівельні норми та пропонуємо правильний варіант. Наші підмурки вистоять на ваших грунтах, витримають навантаження будинку і, в той же час, будуть коштувати адекватних грошей.

Для нашого клімату в 90% випадків застосовується одна з двох технологій виконання фундаменту будинку:

 • Повністю монолітна конструкція. Найдорожчий та найкрепший вид фундаменту. Застосовується на не стабільних грунтах, при високих грунтових водах чи за високої сейсмічної небезпеки.
 • Фундаментні блоки. Блоки знизу та зверху скріплені армопоясами. Застосовується на стабільних грунтах для будівництва будинків до 10 поверхів.

Окрім технології виконання фундаменту ми розраховуємо армування, ширину фундаментної подушки та марку необхідного бетону.

Металевий каркас фундаменту будинку
Фундамент приватного будинку

Без якісного фундаменту - все інше не важливе

Якісна основа будинку - наша спеціалізація

Багато будівельних установ працюють за принципом: «Головне більше заробити грошей, а все інше не має значення». Тому потрібно працювати з перевіреними організаціями. Компанія “Альфа” вважається одним із лідерів на ринку будівництва. Нас добре знають у Вінниці та Вінницькій області. Якщо потрібно закласти фундамент для дому, заливку виконають наші кваліфіковані майстри. Ми гарантуємо професійне виконання роботи, оскільки фундамент — це основа, яка відповідає за безпеку будівлі.

Замовити виготовлення фундаменту “під ключ”

Якщо брати до уваги українські реалії, для нашої місцини більше підходять наступні варіанти фундаменту:

 • Монолітний. Це недешеве рішення. Якщо замовити такі будівельні роботи, ви будете впевнені в міцності конструкції. Виконувати процес потрібно на нестабільній місцині, там де наявні ґрунтові води чи можливі інші геологічні складнощі.
 • Блоковий. Конструкції відмінно з’єднуються армопоясами. Підходять для абсолютно стабільної місцевості. Такі фундаменти можливо закладати для будинків до 10 поверхів заввишки.
 • Стрічковий. Основа — армований бетон або залізобетон у вигляді блоків, які укладають і закріплюють між собою товстим будівельним дротом і будівельним розчином. Зведення такого фундаменту вимагає порівняно меншого часу, при цьому це коштує дорожче, оскільки для монтажу необхідне використання габаритної техніки.

Ми укладаємо фундамент “під ключ” з використанням спеціальних інструментів та устаткування. Наші спеціалісти особисто вирівнюють майданчик під будівництво. Робиться розмітка фундаменту, встановлюється опалубка, виготовляються арматурні каркаси, заливається бетон та ін.

Технологія будівництва фундаменту на замовлення

Заливку можна розділити на кілька етапів:

 • Розмітка. Потрібно максимально точно пробити всі лінії, щоб у основи були ідеально рівні кути та інші геометричні характеристики. Це не лише забезпечить підвищену надійність конструкції, але й значно поліпшить подальше зведення стін.
 • Земляні роботи. Щоб побудувати фундамент, наприклад, стрічкового типу, на площі розміченої ділянки потрібно зняти верхній шар землі. Потім можна копати траншеї під стрічку. Глибина визначається залежно від характеристик ґрунту та рівня промерзання тощо. Геометричні параметри обов'язково вказуються в проекті на будівництво.
 • Монтаж опалубки. Це один з найвідповідальніших заходів. Особливу увагу потрібно приділити геометрії. Також установка фундаменту стрічкового типу вимагає наявності міцної опалубки. Щоб уникнути дефектів, її потрібно якісно укріпити. Зазвичай для цього використовуються трикутні опори, а зверху щити скріпляються спеціальними брусками.
 • Створення армованого каркаса. В залежності від передбачуваних навантажень, використовується арматура з різним діаметром. У єдину конструкцію вона зв'язується за допомогою в'язального дроту.
 • Заливка бетону. Не потрібно розтягувати процес на декілька днів. Так порушується монолітність конструкції. В місцях стикування можливі тріщини при значних навантаженнях.

Якщо бетон заливатиметься безпосередньо в траншею, то на цьому етапі треба виконати гідроізоляцію. Як правило, застосовуються рулонні матеріали на бітумній основі, які укладаються на дно траншеї із забезпеченням перекриття її стінок. Частину основи, розташовану вище рівня землі, можна буде захистити спеціальними матеріалами вже після застигання. Проте гідроізоляція укладається й на стінки опалубки.

Фундаментні роботи від компанії «Альфа»

Наші спеціалісти враховують різні деталі при заливці бетону:

 • Виготовлення армованого каркаса виконується лише із застосуванням в'язального дроту. Зварка елементів знижує міцність металевих сегментів.
 • Якісне утеплення самої стрічки по периметру будови мінімізує дію низьких температур.
 • Особлива увага надається гідроізоляційним роботам – це попередить насичення бетонної конструкції вологою, а значить, захистить її від наслідків замерзання в товщі бетону.
 • Заливати краще в теплу пору року – при плюсовій температурі бетон дозріває.

Продовжувати будівельні роботи експерти рекомендують не раніше ніж через 3-4 тижні після заливки фундаменту. Бетон повинен набрати достатню міцність. Відразу після заливки стрічку слід укрити поліетиленом для запобігання прискорення випаровування вологи. В перший тиждень основу треба регулярно зволожувати, щоб уникнути розтріскування. Всі ці нюанси не зможуть врахувати неспеціалісти. Тому краще звернутись до професіональних майстрів.

Компанія “Альфа” надає послуги з будівництва «під ключ». Наші спеціалісти чітко розраховують максимальне навантаження, дотримуються встановлених норм під час здійснення робіт, виконують заливку в визначені терміни. Експерти підберуть надійний варіант фундаменту для конкретного проекту. У надійності виготовлених підмурків ви можете не сумніватися. Замовляйте заливку фундаменту в надійних виконавців. Високу якість і вигідну ціну гарантуємо!