+38 (093) 112 54 07

Світло у ваших вікнах

Технічна проводка, освітлення, розетки, мережі низького струму

Розеток має вистачати, освітлення має бути рівномірним, а всі кабеля та з'єднання надійними. Наші електрики мають усі необхідні допуски та монтують системи будь-якої складності.

Робота електриків на будівництві ділиться на 2 етапи:

 • Проводка до внутрішніх робіт;
 • Завершення монтажу після виконання внутрішніх робіт.

Перший етап включає:

 • Підключення будинку до електромережі. Може виконуватись як під землею, так і повітряним шляхом. Нам особисто, подобається перший варіант.
 • Виготовлення проекту та монтаж електропроводки. На цьому етапі необхідно визначитись з місцем та кількістю розеток. Видами та розміщенням освітлювальних приладів, розміщенням вимикачів. Наші спеціалісти порадять де та скільки розеток варто розмістити.
 • Монтаж електричних щитів. Їх розміщення визначається таким чином. щоб мінімізувати використання кабеля.
 • Монтаж мереж низького струму. Ці мережі використовуються для підключення домофону, відеокамер, проводової локальної мережі.

Другий етап включає:

 • Монтаж освітлювальних пристроїв
 • Монтаж розеток та вимикачів

Пам'ятайте, монтаж електрики має виконуватись професіоналами. Після завершення внутрішніх робіт, обслуговувати більшу частину кабелів буде неможливо, тому робота має бути виконана якісно з першого разу.

Натяжна стеля з люстрами
Коробки для розеток та вимикачів

Електричні системи будь-якої складності

... а також дворове освітлення, майстер-кнопки тощо

Що собою представляє сучасна електрика в будинку? Це складна система, яка включає елементи розподілу та безпечної передачі електроенергії. На практиці кожен споживач розуміє порядок здійснення електропостачання в населених пунктах. По високовольтних лініях передається електроенергія надвисокої потужності. Далі підстанції трансформують енергію в прийнятну для будинків. Електролінії постачають її до кожного житла. Настільки складний технічний процес потребує неабиякої уваги. Електромонтажні роботи повинні проводити тільки спеціалісти. Компанія “Альфа” пропонує професійні послуги з прокладання освітлення в будинках.

Установка електричних систем “під ключ”

Ви можете замовити комплексний монтаж у Вінниці та області. Ми реалізуємо ваші сподівання та складні технічні завдання. Послуги «під ключ» включають:

 • Електромонтаж і збірку щитів автоматики в повній відповідності з проектом. Професійна установка обладнання зможе забезпечити стабільну економію енергії. Передусім спеціалісти думають про безпечне використання струму в приватному будинку.
 • Виготовлення проекту, який повністю вас задовольнить, роботи з електропроводкою. Від прокладання кабелю залежить тривалість функціонування всієї системи. Надійність лінії на п’ятдесят відсотків залежить від якості монтажу. Висновок один — роботами повинні займатися фахівці, які мають відповідне професійне обладнання.
 • Монтаж внутрішнього та дворового освітлення. Попереднє створення проекту з подальшою установкою необхідних приладів та ін.
 • Електромонтаж стабілізаторів напруги, реле захисту та лічильників в будинках. Завдяки професійній роботі ви зможете підвищити безпекову складову устаткування та забезпечити ефективний захист від стрибків напруги і т.д.

Наші ціни є вигідними на будівельному ринку. Ви можете переконатися в цьому особисто, звернувшись до нашої компанії. Менеджери проконсультують вас з усіх питань.

Етапи електромонтажних робіт

На що розраховує власник житла при професійній установці освітлення? Світло повинно бути рівномірним у приміщеннях, а розеток достатньо для задоволення потреб. Будь-які з’єднання, прилади мають бути безпечними для мешканців. Електрики компанії “Альфа” мають високий рівень кваліфікації. Наші спеціалісти можуть втілити в життя проект різної складності.

Електромонтажні роботи можна розділити на два етапи: установка системи до початку внутрішніх робіт і завершальний період після виконання даних дій. Потрібно більш детально зупинитися на кожному періоді.

1 етап

 • Житло підключається до мережі. Існує два способи провести електрику: повітряний і під землею. З останнім варіантом працюються наші фахівці.
 • Формування проекту, проведення кабелю. Постає наступне питання перед власниками: “Скільки потрібно розеток в приміщеннях?” З цим потрібно визначитись. Також варто подумати про те, яке освітлювальне обладнання буде застосовуватись на об’єкті. Потрібно встановити, де будуть монтуватись вимикачі та інші прилади.
 • Підключення електрощитів. Устаткування розміщують таким чином, щоб зменшити кількість використаної проводки.
 • Електромонтаж ліній низького струму. Без таких мереж неможливо встановити камери чи звичайний домофон.

2 етап

 • Підключення електропристроїв.
 • Установка вимикачів, а також розеток.

Чому ми наполягаємо, щоб електророботами займались саме фахівці? Звичайно, безпекова складова на першому місці. Тільки спеціалісти знають, як правильно виконати конкретні під’єднання. Також потрібно врахувати, що після закінчення внутрішніх робіт електросистему не вдасться переробити. Потрібно зробити все якісно з першої спроби.

Прокладання електрики в будинку від компанії «Альфа»

Співпрацюючи з нашою компанією, ви отримаєте наступні переваги:

 • гарантія якості на всі електромонтажні роботи;
 • надійність і безпечність підключених електромереж і приладів;
 • простота в експлуатації електросистеми.

Фахівці компанії розроблять проект по електрифікації згідно з державними будівельними нормами та правилами техніки безпеки. Спеціалісти також проконсультують стосовно вибору матеріалів. Можна буде проаналізувати, які на конкретному об’єкті підійдуть кабель, щитове устаткування, електрофурнітура та ін. Електрики нашої компанії займаються монтажем різних приладів: від автоматики до лічильників.

Компанія “Альфа” займається будівництвом будинків «під ключ». Ми започатковуємо нові технічні стандарти в галузі. Наша будівельна компанія — це команда професіоналів з різних сфер. Електромонтаж — це один із видів будівельних робіт, яким займаються досвідчені спеціалісти. Ви можете замовити якісну установку електропроводки експертами-електриками. Нехай в вашій домівці завжди буде сонячно та світло!