+38 (093) 112 54 07

Невидима надійність

Ідеально рівна основа для підлоги

Ваш улюблений паркет не можна класти на землю чи залізобетонні плити. Дозвольте нам наблизити момент переїзду.

Перший шар стяжки підлоги виконується з важкого бетону з армуванням та гідроізоляцією. Його основна роль - забезпечити надійну основу для чистової стяжки та сухість основи.

Другим шаром може бути напівсуха утеплена стяжка. Вона виходить ідеально рівною та підходить для більшості покриттів для підлоги. Якщо ви плануєте влаштування водяної теплої підлоги, ми радимо чистову стяжку виконувати з важкого бетону через більшу його теплоємність.

Бетонна стяжка підлоги

Якісна основа для всього в будинку

Гідроізоляція, утеплення, можливо тепла підлога

Що собою представляє чистова стяжка підлоги? Це роботи по вирівнюванню поверхні після чорнового залиття. Здається, що більшість людей розуміють суть даного процесу. Та все не так легко, як можна уявити на перший погляд. Треба бути фахівцем в будівництві та розуміти значення деталей. Тоді можливо виконати якісний монтаж. Замовити якісну заливку можна у Вінниці та області. Компанія “Альфа” займається професійним будівництвом приватних будинків. Ми виконаємо фаховий ремонт і будь-які внутрішні та інші роботи.

Заливання стяжки підлоги “під ключ”

Стягування підлоги забезпечує якісне вирівнювання поверхні, виконує роль шумоізоляції, а також гідро- та теплоізоляції. Існує декілька технологій заливки, що надає можливість замовнику обрати оптимальний варіант для певного приміщення. Види сучасних стяжок:

 • Монолітна. Виконується за допомогою спеціальних розчинів.
 • Класична. Передбачає приготування цементного розчину. Технологія, перевірена роками, проста у виконанні та має невисоку ціну.
 • Плаваюча. Не кріпиться до стін. Її основа —поліетиленова плівка.
 • Збірна. Складається з окремих плит або матів.

В деяких випадках застосовується армування перекриття. В кожної технології є свої особливості, переваги та недоліки. Вартість будь-якої послуги залежить від площі й способу виконання робіт. Для стяжки використовуються різні матеріали: цементні або сухі суміші. Ефективний спосіб провести роботу — застосувати самовирівнюючі матеріали. Такі підлоги стійкі до зміни температури, механічних і хімічних впливів.

Наші спеціалісти зможуть швидко та якісно виконати роботи. Без стяжки неможливо покласти паркет. Не можна це зробити на плити чи звичайний ґрунт. Поки не проведена заливка, незакінчені роботи, переїзд в нову оселю відкладається.

Експерти компанії формують перший рівень стяжки з бетону (важкий). Проводиться армування, а також гідроізоляція. Це чорновий варіант, який повинен стати основою для чистових робіт.

Далі потрібно залити напівсуху стяжку. Передбачається утеплення поверхні. Після проведення робіт підлога стає ідеально пласкою. Будь-яке покриття можна покласти на дану поверхню.

Сьогодні багато людей бажають мати у себе в домівці теплу підлогу. Наші спеціалісти радять зупинитись на такому матеріалі для стяжки, як важкий бетон. Таким чином, поверхня в майбутньому буде мати нормальну теплоємність.

На періодах виконання зазначених будівельних робіт потрібно зупинитись більш детально.

Етапи стяжки підлоги на замовлення

Щоб забезпечити довговічність заливки, потрібно дотримуватись установлених норм та робочої технології. Основні етапи процесу:

 • Підготовчий. Підлогу необхідно очистити від будь-якого сміття. Треба виключити значні виступи та великі ями.
 • Проґрунтовка. Поверхня повинна мати значну адгезивну здатність. Гідроізоляція також не завадить в приватному будинку. Особливо якщо житло знаходиться в сирій місцині.
 • Основні заміри. Виміри на підлозі допоможуть знайти правильний кут нахилу. Враховуються перепади по всій площині.
 • Виставлення рівня під майбутню стяжку — важливий етап для заливки. Дані потрібно визначити точно.
 • Фіксація маяків. Можна зменшити можливі похибки та нерівності поверхні. Це, в свою чергу, допоможе діяти швидко й зрозуміло.
 • Підготовка суміші. Все залежить від вибору конкретного матеріалу замовником.
 • Рівномірний розподіл суміші по поверхні.
 • Фініш. Другий — чистовий шар. Це коригуюча стяжка, яка повинна вирівняти можливі дефекти.

Сьогодні часто застосовують машини в стягуванні підлоги. Людина в роботі виконує контролюючу функцію. Таким чином, робоча площина стає повністю рівною. Будь-які тріщини, недоліки виключаються.

Після аналізу етапів роботи стає зрозуміло, що неспеціалістам важко залити поверхню без дефектів. Іноді люди, щоб досягнути пристойного результату, витрачають багато коштів і часу. Часто доводиться перероблювати готовий варіант. Такого не станеться з професіоналами. За свою роботу спеціалісти відповідають.

Монтаж стяжки підлоги від компанії «Альфа»

Експерти компанії здійснюють заливку за конкретними технологіями. Це може бути наступна стяжка:

 • Напівсуха. Потрібно сформувати суміш з піску та цементу. Далі додаються спецпрепарати: фіброволокна, а також пластифікатори.
 • Мокра. Підлога заливається розчином. Далі потрібно почекати, доки поверхня застигне. Стяжку можна доповнити гідроізоляцією.
 • Суха. Відрізняється швидким монтажем. Листові матеріали допомагають сформувати стяжку на керамзиті.

Компанія “Альфа” пропонує зовсім інші стандарти в будівництві. Якість послуг підвищується, ціна залишається доступною для споживачів. Заливання стяжки «під ключ» — це можливість отримати професійну роботу. Ми гарантуємо відмінне виконання своїх обов’язків. Замовляйте установку чистової стяжки, і ваша підлога стане ідеально рівною. Така пласка поверхня задовольнить потреби навіть найбільш вимогливого клієнта.