+38 (093) 112 54 07

Втілюємо мрії

Ваш будинок - ваші бажання

Процес між придбанням землі та переїздом до власного будинку часто не простий, вимагає багато часу, сил та високої кваліфікації десятків виконавців. Ми бачимо своє покликання у тому, щоб максимально спростити його для вас. Довірте нам свій проект. Ми не підведемо!

Не існує будівельників-універсалів, які можуть побудувати будинок від початку і до кінця власними силами. По-перше, цей процес може розтягнутись на роки. По-друге, бригада з кількох чоловік просто не зможе підтримувати свої знання та навички на достатньому рівні для виконання всіх видів робіт.

У нашій компанії над кожним будинком працює кілька десятків людей. Кожен - професіонал у своїй, вузькій сфері. Лише так ми можемо бути впевнені, що ви отримаєте високоякісні послуги.

Працюючи з нами від початку і до кінця будівництва, вам доведеться глибоко поринути лише у процес проектування будинку та планування території. Після узгодження всіх деталей ми почнемо роботу над будинком, а вас турбуватимемо лише фотографіями з будівництва та, за необхідності, уточненнями, які необхідні в процесі роботи.

Білий будинок сучаного дизайну
Завершене будівництво приватного будинку

Починаємо з пустої ділянки і завершуємо передачею ключів

Робимо процес будівництва для вас максимально комфортним - попрацюйте з нами над проектом, а далі дивіться фото з будівництва та отримайте ключі в обумовлені строки.

Мешканці великих міст сьогодні часто замислюються над переїздом у більш тихе та спокійне місце, наприклад, у заміський будинок. Чисте повітря, тиша, гарна природа – що може бути краще? Власники земельних ділянок вимушені пройти досить непростий шлях перед тим, як відчути всі переваги заміського життя. Це стосується здійснення всіх етапів будівництва.

Компанія «Альфа» пропонує послуги з будівництва приватних будинків “під ключ”, які дозволять суттєво полегшити та прискорити час переїзду до власного котеджу. В нашій компанії працюють професійні та висококваліфіковані фахівці, які знають про всі тонкощі будівництва. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що максимально точно та швидко реалізуєте проект заміського будиночка у Вінниці чи будь-якому місті Вінницькій області.

Матеріали для будівництва будинку “під ключ”

Побудувати власний приватний будинок досить складно, якщо не звернутися за допомогою до професіоналів. Власникам земельної ділянки потрібно залучити до роботи геодезистів, будівельників, кровельників та інших спеціалістів.

Наша компанія пропонує комплексні послуги з будівництва заміських будівель за помірною вартістю. Досвідчені спеціалісти використовують виключно сучасні технології та міцні будівельні матеріали для зведення міцного, стильного та дуже теплого дому. Побудувати з нашою допомогою можна котедж з:

 • цегли;
 • керамічного блоку;
 • газоблоку;
 • СІП-панелей.

Наша команда спеціалістів виконує будівельні роботи з професійною точністю, підходить до реалізації кожного проекту відповідально та серйозно, адже ми розуміємо, що будинок має бути надійною фортецею. Всі роботи здійснюються виключно з врахуванням встановлених в Україні та світі стандартів. Ми максимально враховуємо потреби замовника, тому створюємо на замовлення затишне житло, в якому можна жити одразу після здачі об’єкта протягом тривалого часу.

Які будівельні роботи включає будівництво будинку “під ключ”?

В нашій компанії працює велика кількість компетентних вузькоспеціалізованих фахівців, які виконують свою роботу на високому рівні. Над кожним проектом працює досвідчена команда, що гарантує кожному замовнику високоякісний сервіс. «Альфа» надає наступні послуги:

 • проектування котеджів;
 • планування прибудинкової території;
 • підбір матеріалів для забудови;
 • виконання земельних робіт (створення рельєфу ділянки);
 • заливка фундаменту з гідроізоляцією;
 • підготовка цокольного поверху;
 • зведення каркасу (стін, перегородок);
 • повноцінне утеплення споруди;
 • проведення комунікаційних систем (каналізація, водопровід, електрика, а також опалення);
 • виконання оздоблюваних робіт;
 • установка покрівлі;
 • влаштування сантехніки, освітлення та ін.

Зведення приватного будинку “під ключ” сьогодні залишається ідеальним варіантом для українців, які не мають вільного часу на вирішення складних будівельних питань. Наші фахівці реалізують будь-який ваш задум, а також при необхідності порадять, як найкраще облаштувати вашу фортецю. Команда «Альфа» допоможе побудувати затишний котедж з нуля, який на 100% буде відповідати вашим вимогам і потребам. Робочий процес нашої компанії базується на трьох важливих принципах: екологічність, функціональність і комфортність.

Замовити будівництво будинку «під ключ» від компанії «Альфа»

Замислюючись над будівництвом власного котеджу, ви маєте усвідомити, що не існує універсального будівельника, який здатний власними зусиллями побудувати міцний і придатний для життя будинок. У більшості випадків звернення до некомпетентних майстрів призводить до розтягування процесу на багато років. Щоб зменшити ризики, що повʼязані з забудовою, необхідно замовляти послуги кваліфікованої та досвідченої компанії.

Будівельна компанія «Альфа» пропонує будівництво будинків з нуля: від планування рельєфу до монтажу даху, виконання робот з благоустрою прибудинкової ділянки. Команда професіоналів знає, як правильно побудувати затишний та теплий котедж, в якому захочеться проводити час не один десяток років.

Плануєте втілити мрію про затишний заміський будиночок для родини? Перебуваєте в пошуках компанії, яка зможе побудувати котедж за доступною ціною? Звертайтеся до наших спеціалістів. Ми проконсультуємо з усіх питань стосовно будівництва та побудуємо котедж “під ключ” вашої мрії. Довіривши нашій компанії створення будинку, ви можете бути впевні, що ми не підведемо вас!