+38 (093) 112 54 07

Не просто накриття

Монтуємо надійний дах

У власному будинку вас ніколи не затоплять сусіди, а от звичайний дощ може перетворитись на справжю катастрофу. Довірте роботу нашій команді і навіть найбільша злива буде не більше, як приводом випити кави в теплі власної надійної оселі.

Як і з іншими будівельними етапами, не існує універсальної схеми побудови даху. Розміри кожного будинку індивідуальні, а ціни на дерево та фінішне покриття ростуть постійно. Перевикористання матеріалу невідвортньо веде до збільшення бюджету будівництва.

За основу наші спеціалісти беруть площу будинку, снігові та вітрові навантаження на дах, можливе додаткове навантаження (наприклад, сонячні панелі), фінішний матеріал даху (метал, черепиця тощо). Маючи ці дані ми можемо розрахувати необхідний кут нахилу даху та кроквяну систему на стільки надійну, щоб витримати будь-які навантаження в процесі експлуатації.

Після виконання всіх розрахунків ми замовляємо матеріал та монтуємо всю систему так, щоб дощ та сніг ніколи не були для вас проблемою.

Додатково, на більш пізніх етапах будівництва, ми також беремо на себе питання по водовідведенню опадів як з самого даху, так і за межі сухого контуру будівлі.

Мембранне покриття нового даху будинку
Дах нового приватного будинку

Надійна кроквяна система та монтаж даху