+38 (093) 112 54 07

Не просто накриття

Монтуємо надійний дах

У власному будинку вас ніколи не затоплять сусіди, а от звичайний дощ може перетворитись на справжю катастрофу. Довірте роботу нашій команді і навіть найбільша злива буде не більше, як приводом випити кави в теплі власної надійної оселі.

Як і з іншими будівельними етапами, не існує універсальної схеми побудови даху. Розміри кожного будинку індивідуальні, а ціни на дерево та фінішне покриття ростуть постійно. Перевикористання матеріалу невідвортньо веде до збільшення бюджету будівництва.

За основу наші спеціалісти беруть площу будинку, снігові та вітрові навантаження на дах, можливе додаткове навантаження (наприклад, сонячні панелі), фінішний матеріал даху (метал, черепиця тощо). Маючи ці дані ми можемо розрахувати необхідний кут нахилу даху та кроквяну систему на стільки надійну, щоб витримати будь-які навантаження в процесі експлуатації.

Після виконання всіх розрахунків ми замовляємо матеріал та монтуємо всю систему так, щоб дощ та сніг ніколи не були для вас проблемою.

Додатково, на більш пізніх етапах будівництва, ми також беремо на себе питання по водовідведенню опадів як з самого даху, так і за межі сухого контуру будівлі.

Мембранне покриття нового даху будинку
Дах нового приватного будинку

Надійна кроквяна система та монтаж даху

Дах приватного будинку – комплексна багатофункціональна конструкція, що виконує різні задачі. Покрівля оселі захищає її від низької та високої температури повітря, шуму, сильного вітру, дощу, снігу та інших сторонніх чинників. Власникам заміських дач і приватних домів потрібно з особливою увагою обрати команду, яка буде виконувати покрівельні роботи. Адже звичайний невеликий дощ може призвести до справжньої катастрофи, якщо дах буде зроблений без дотримання необхідних умов і правил.

Професійна будівельна компанія «Альфа» виконує послуги з монтажу даху на замовлення. Наші фахівці здійснюють покрівельні роботи “під ключ”, враховуючи монтаж, облаштування, утеплення та ремонт покрівлі, за доступними цінами. Звертаючись до нас, мешканці Вінниці та Вінницької області отримують послуги досвідчених і висококваліфікованих майстрів, які знають все про накриття приватних будинків.

Монтаж даху на замовлення

Сьогодні не існує жодного універсального методу побудови покрівлі. Проте для того щоб забезпечити гідний захист оселі від негоди, бурі або снігу, слід замовити покрівельні роботи виключно професіоналам. Спеціалісти з багаторічним досвідом виконають розрахунок та установку даху незалежно від складності проекту.

За основу наші фахівці беруть площу будівлі, а також враховують можливі снігові та вітрові навантаження. Обовʼязково ми вивчаємо додаткові фактори – навантаження у вигляді сонячних панелей, антен та фінішного матеріалу даху. Ця інформація дозволяє правильно розрахувати кут нахилу, кроквяну систему покрівлі та обрати технологію, що дозволить створити надійне та міцне накриття, яке зможе витримати будь-які навантаження під час експлуатації.

Тільки після того, як будуть виконані всі розрахунки, фахівці нашої компанії замовляють матеріал і виконують покрівельні роботи. Ми зробимо все необхідне для того, щоб сніг, сильна злива або вітер не стали для вас проблемою.

Технології накриття будинків

Кожний приватний будинок має свої особливості, розміри та конструкцію, тому будівельники під окремий проект обирають технології накриття та матеріал даху. Це дозволяє досягти максимальної ефективності та вирішити задачі, які поставлені клієнтом.

Кваліфіковані спеціалісти компанії «Альфи» виконують покрівельні роботи будь-якої складності. Замовити в нас можна монтаж:

  • Металочерепиці. Працюємо тільки з сучасними, довговічними матеріалами, які здатні забезпечити будівлі гідний захист від негоди.
  • Бітумної черепиці. Цей матеріал замінив класичну металочерепицю, дозволяє створювати найрізноманітніші дизайнерські рішення з різноплощинними, багаторівневими дахами.
  • Керамічної черепиці. Наші спеціалісти здійснюють зведення сучасного екологічно чистого матеріалу, який дозволяє покращити геометрію та створити неперевершений дизайн.

Установка даху виконується нашою компанією на високому професійному рівні. Досвідчені фахівці здійснюють покрівельні роботи на замовлення в Вінниці та Вінницькій області за невисокими цінами, щоб ви мали можливість захистити власну оселю від руйнівного впливу негоди.

Замовити покрівельні роботи від компанії «Альфа»

Виготовлення та монтаж даху є дуже кропіткими та відповідальними роботами, які потрібно довірити виключно професійним будівельникам і монтажникам. Кваліфіковані спеціалісти знають, як правильно розрахувати кут нахилу та кроквяну систему, підібрати матеріал, який здатний захистити будівлю навіть від найпотужнішого буревію, снігопадів і злив.

Звернувшись до нашої компанії, ви отримаєте високоякісний сервіс “під ключ” і гарантію того, що будь-які сторонні фактори не нашкодять вашому будинку чи заміській дачі. Наші фахівці використовують сучасні технології для створення надійного та міцного накриття.

Ми гарантуємо, що навіть найсильніша злива не завдасть вам клопоту, а лише стане приводом для того, щоб провести час з рідними за чашкою ароматного чаю чи кави.

Замовити покрівельні роботи можна за телефоном або під час особистого відвідування офісу. Наші менеджери проконсультують стосовно всіх особливостей матеріалів, технологій монтажу даху з огляду на тип конструкції та площу будівлі.