+38 (093) 112 54 07

Фасад у вашому стилі

Виконуємо утеплення та фасадні роботи якісно

Зовнішній декор та додаткове утеплення - це можливість жити не лише в гарному, але й дешевому в утриманні будинку. Наші фахівці розрахують необхідну товщину та матеріал утеплення, а майстри реалізують проект згідно вимог сучасності.

"Барашек", "Короїд", силіконова або силіконово-силікатна штукатурка, лицьова цегла, дерев'яні елементи - лише короткий список найпоширеніших прийомів дизайну фасаду будинку. Не всі з них можна застосовувати у певних ситуаціях. З технічними деталями допоможуть розібратись наші проектанти, а роботи виконають наші майстри, які мають не лише знання, але й досвід роботи з різними фасадними системами.

Разом з фасадними роботами виконується й додаткове утеплення. Якщо ваш будинок побудований з керамічної цегли - утеплення є обов'язковим елементом конструкції. У випадку використання інших матеріалів - утеплення є бажаним, але не обов'язковим.

Розрахувати товщину та необхідний матеріал утеплення допоможуть наші спеціалісти, а майстри зможуть виконати ці роботи вчасно та якісно.

Дах будинку з утепленням
Утеплення будинку

Фасад має бути гарним, а будинок теплим

Ми знаємо як працюють системи Ceresit, коли не можна використовувати пенополістирол та як зробити цегляний будинок теплим