+38 (093) 112 54 07

Фасад у вашому стилі

Виконуємо утеплення та фасадні роботи якісно

Зовнішній декор та додаткове утеплення - це можливість жити не лише в гарному, але й дешевому в утриманні будинку. Наші фахівці розрахують необхідну товщину та матеріал утеплення, а майстри реалізують проект згідно вимог сучасності.

"Барашек", "Короїд", силіконова або силіконово-силікатна штукатурка, лицьова цегла, дерев'яні елементи - лише короткий список найпоширеніших прийомів дизайну фасаду будинку. Не всі з них можна застосовувати у певних ситуаціях. З технічними деталями допоможуть розібратись наші проектанти, а роботи виконають наші майстри, які мають не лише знання, але й досвід роботи з різними фасадними системами.

Разом з фасадними роботами виконується й додаткове утеплення. Якщо ваш будинок побудований з керамічної цегли - утеплення є обов'язковим елементом конструкції. У випадку використання інших матеріалів - утеплення є бажаним, але не обов'язковим.

Розрахувати товщину та необхідний матеріал утеплення допоможуть наші спеціалісти, а майстри зможуть виконати ці роботи вчасно та якісно.

Дах будинку з утепленням
Утеплення будинку

Фасад має бути гарним, а будинок теплим

Ми знаємо як працюють системи Ceresit, коли не можна використовувати пенополістирол та як зробити цегляний будинок теплим

Вигляд будь-якої будівлі чи споруди відіграє важливу роль. Це стосується оформлення як зовні, так і зсередини. Другий ваговий фактор – захисна функція та утеплення. Саме тому асортимент доступних рішень на ринку є надзвичайно великим і дозволяє задовольнити будь-які потреби. Оздоблення фасаду – це складний процес, який варто довірити справжнім спеціалістам.

Замовити оздоблення та утеплення фасаду

Роботи з оздобленню фасаду починаються з вибору матеріалів для утеплення та облицювання. Які бувають види оздоблення стін будинку? Серед найбільш поширених варіантів зовнішнього оздоблення будівель, незалежно від їх розмірів і цільового призначення, слід зазначити клінкерну плитку, керамограніт, штукатурку. Обрати відповідний варіант допоможе майстер. Віддавати перевагу матеріалу треба не тільки з огляду на ціну. Кожен з них відповідає певним вимогам до зовнішнього середовища та догляду за ним.

Клінкерна плитка виглядає досить привабливо, а також служить додатковим утеплювачем. Але є суттєвий недолік – висока ціна. Цей оздоблювальний матеріал потребує професійних навичків роботи з ним. Майстри компанії «Альфа» вміють працювати з різноманітними матеріалами та виконують всі задачі своєчасно.

Ви можете звернути свою увагу на більш дешевий варіант – плитку. Це може бути мармур або звичайна кераміка. Процес укладки складний, але зважаючи на привабливу вартість, ви отримаєте якісну роботу недорого.

Ще один варіант – штукатурка. Облицювання виконується переважно тоді, коли будинок утеплений пінопластом.

У кожному конкретному випадку той чи інший варіант може здатися доречним, тому всі різновиди фасадів користуються досить високим попитом. Наші менеджери допоможуть обрати найкраще рішення, щоб ви були задоволені результатом.

Технологія утеплення фасаду “під ключ”

Технологія утеплення будинку реалізується нашою компанією за короткий термін. Для того щоб заощадити на опаленні, а також зробити влітку приміщення прохолоднішим, для зовнішніх стін використовуються наступні матеріали:

  • Мінеральна вата

Одна з найпоширеніших технік утеплення стін – утеплення фасадів мінеральною ватою під штукатурку. Перш за все давайте подивимося, з чого складається мінеральна вата або базальт. Мінвата – це суміш з піску, вапняку, скла та соди, яка через свій склад є негорючим базальтом, має відмінну шумоізолюючу властивість вати, стійка до грибків, а також популярна завдяки простому монтажу.

  • Пінополістирол і пінопласт

Пінополістирол і пінопласт — це різні продукти чи одне й те саме? І якщо різні, то який із них обрати для утеплення фасадів? Ці питання можуть поставити в глухий кут не тільки простого користувача, який ніякого відношення не має до будівництва, а й продавця будівельних матеріалів. Пінопласт і пінополістирол — синоніми. Це два різні товари, похідні від полістиролу, які відрізняються технологією виробництва. І виходячи з цієї відмінності, матеріали мають різні характеристики. В порівнянні з пінопластом, пінополістирол має підвищену міцність. А пінопласт, як ви знаєте, легко зламати, оскільки він сильно кришиться. Показники водо- та шумопроникності у пінопласту гірші. Пінополістирол має знижену теплопровідність.

Послуга з утеплення фасаду будинку від компанії «Альфа»

Для утеплення фасадних стін компанія "Альфа" використовує новий матеріал — поліфасад. Він виконує кілька функцій: утеплення, декор і звукоізоляцію. Ваша будівля виглядатиме привабливо та в ній буде затишно.

Монтаж здійснюється в будь-яку пору року. Поліфасад надійно захистить будинок від холоду. Забезпечує збереження тепла більш ніж на 60% на відміну від інших матеріалів.

Також приваблює його вартість. Вона нижча в порівнянні зі штукатуркою чи клінкерною плиткою. Панелі досить довговічні. З часом поверхня не тріскається та не відшаровується. Також вони стійкі до вологи та вогню.

За бажанням ви можете обрати будь-який інший варіант утеплення приватного будинку. Ми підберемо бюджетний варіант виконання робіт.

Утеплення будинку – важлива процедура для підвищення експлуатаційних параметрів житлового будинку. І важливо, щоб її виконували спеціалісти. Тоді будинок довго виглядатиме привабливо, як і відразу після оздоблення фасадних стін.

Ми виконаємо роботи швидко та якісно. Замовляйте послуги з утеплення будинку у Вінниці, та ми запропонуємо вам найвигідніший варіант. Усі роботи здійснюються «під ключ». Це буде дешевше, ніж замовляти окремі послуги. Доступний величезний вибір варіантів оформлення фасадів, а також гарантується повний супровід виконання робіт — від замовлення до здачі об'єкта в користування. Ми готові до співпраці. Телефонуйте за вказаним на сайті номером або надсилайте онлайн-заявку.