+38 (093) 112 54 07

Безпека та краса

Будуємо гарні огорожі

Це лице ваших володінь. Ми встановлюємо практично будь-які види огорожі. Від звичайної сітки до камяних заборів.

Огорожа території має виконувати кілька важливих функцій:

 • Фізична безпека. Будь який паркан можна перелізни, але якщо у вас немає на території камер, краще будувати паркан який складно подолати та який би проглядався зі сторони вулиці. Навіть якщо хтось потрапить на територію, особу буде видно з вулиці.
 • Захист приватності. З вулиці не повинно бути видно ваших переміщень по території. Ви маєте почувати себе вільно на власній землі, а не перейматись тим, хто з сусідів за вами зараз споглядає.
 • Лице резиденції. Паркан - лице вашої ділянки. Кожен ваш гість в першу чергу бачить ваш паркан. Вишуканість потрібна не лише будинку та двору, але й паркану. який їх окреслює.

Ми виконуємо огорожі за різними технологіями. Результат відрізняється як за бюджетом. так і за необхідним часом і дизайном. Підмурок може бути виконаний за технологією ростверку чи можна просто забетонувати стовпи. Верхня частина підмурку може бути кам'яна чи бетонна. Стовпи можуть бути бетонні, цегляні чи металеві. Заповнення - коване залізо чи різноманітні металоконструкції.

Вибір за вами, а ми переконаємось, що все буде побудоване якісно та відповідатиме вашим очікуванням.

Гарний сад
Огорожа у сучаному стилі

Будуємо естетичні огорожі заради вашої безпеки

Професійно та швидко

Абсолютно всі домовласники та власники земельних ділянок замислюються над необхідністю будівництва огорожі. За допомогою такої міцної конструкції не тільки позначаються межі території, але й забезпечується захист від протиправного проникнення сторонніх осіб. Будівництво огорожі “під ключ” дозволяє надати власній території доглянутого та естетичного вигляду. Сьогодні паркан є обличчям оселі, тому довіряти будівництво варто лише професіоналам.

Компанія «Альфа» допоможе вам у такій надважливій справі, як створення відчуття комфорту та безпеки на власному подвірʼї чи в будинку. Наші будівельники створять міцний паркан, який стане однією з головних прикрас земельної ділянки. Звертаючись до нашої команди, кожен клієнт гарантовано отримає надійний захист та гарний елемент ландшафтного дизайну території.

Установка паркану “під ключ”

Приватний дім – комфорт та затишок, що потрібні кожному. Від галасливого мегаполіса хочеться сховатися за великим та міцним парканом заміського будиночка на околиці Вінниці або у Вінницькій області. Замовити будівництво огорожі можна в компанії «Альфа».

Наша професійна команда виконує послуги з будівництва, встановлення якісного та міцного паркану “під ключ”. Кваліфіковані фахівці встановлюють різноманітні види огорож за доступною вартістю: від класичної сітки-рабиці до стильного забору з натурального каменю. Співробітники нашої компанії виконають всі необхідні монтажні роботи дуже швидко та якісно. Звертаючись до нас, ви гарантовано отримаєте новий міцний паркан, який прослужить тривалий час.

Технології виконання огорожі на замовлення

Компанія «Альфа» пропонує вам сучасні та гарні рішення, які дозволять облаштувати територію приватного будинку чи заміської дачі. Ми надаємо високоякісний сервіс з виготовлення та монтажу парканів і заборів за оптимальною ціною. Гарантуємо оперативність виконання будь-яких замовлень, незалежно від складності та обсягу робіт.

Наші фахівці пропонують комплексні послуги з будівництва огорож, які на 100% будуть відповідати побажанням власників ділянок щодо матеріалу, дизайну, функціоналу та вартості конструкції. Ми будуємо паркани за сучасними технологіями, які відрізняються за бюджетом, стилем і часом виконання. Наші спеціалісти:

 • допоможуть обрати матеріал майбутньої огорожі;
 • продумають дизайн забору, який буде поєднуватися з іншими елементами ландшафту, будинку;
 • створять сучасний проект, враховуючи абсолютно всі архітектурні елементи, навіть найменші дрібниці;
 • виготовлять паркани з використанням сучасних міцних матеріалів;
 • виконають роботи з монтажу огорожі.

Ми ретельно вивчаємо кожний елемент, архітектуру ділянки, щоб створена огорожа гармонічно доповнила цілісну картину. Фахівці компанії «Альфа» роблять все можливе, щоб створений паркан міг виконувати найважливіші функції, серед яких:

 • Гарантія фізичної безпеки. Наші будівельники зможуть побудувати такий паркан, через який буде дуже складно перелізти. Це означає, що сторонні люди не зможуть дізнатися, що діється на вашій ділянці, та потрапити на територію.
 • Захист приватної власності. Огорожа від нашої компанії дозволить вам почувати себе вільно та безпечно у власній оселі, не переживаючи за те, що хтось споглядає за вами.
 • Візитівка оселі. Сьогодні паркан залишається обличчям будинку, адже в кожної людини, яка приходить в гості до господарів, складається перше враження про дім саме з огляду на цей елемент території. Довірившись професіоналам, ви зможете отримати вишукану та стильну огорожу.

Компанія «Альфа» виконує послуги з виготовлення та установки міцних і гарних парканів “під ключ” у Вінниці та Вінницькій області.

Замовити монтаж паркану від компанії «Альфа»

Фахівці нашої компанії використовують виключно сучасні та інноваційні технології для виготовлення надміцних огорож. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в тому, що наші спеціалісти зроблять все на професійному рівні та за помірною ціною.

Замислюєтесь над виготовленням паркану на дачі або території заміського приватного будинку? Зробіть замовлення, заповнивши заявку на сайті або зателефонувавши за контактним номером телефону. Наша кваліфікована команда виконає задачі “під ключ”, проконсультує щодо особливостей кожного виду матеріалів і технологій виготовлення огорож. Довіртесь нам, і ми встановимо паркан на професійному рівні.