+38 (093) 112 54 07

Ми готові працювати над вашим проектом з самого початку або долучитись на будь-якому з етапів

Проектування

Ваш будинок має бути таким самим унікальним, як і Ви. Наші архітектори мають досвід проектування будинків у різних стилях, а завдяки власним будівельниками, проекти легко реалізувати.

Докладніше >>

Фундамент

Надійний підмурок - запорука надійного будинку. Ми працюємо з різними технологіями, від блоків ФБС до повністю монолітних фундаментів, згідно вимог проекту.

Докладніше >>

Коробка будинку

Технології роботи з фасадною цеглою, керамічним чи газоблоком сильно відрізняються, проте вимоги залишаються незмінні - стіни повинні бути міцними та рівними. Наші каменярі досягають саме цих цілей.

Докладніше >>

Дах

У власному будинку вас ніколи не затоплять сусіди, а от звичайний дощ може перетворитись на справжню катастрофу. Довірте роботу нашій команді і навіть найбільша злива буде не більше, як приводом випити кави в теплі власної надійної оселі.

Докладніше >>

Зовнішнє утеплення

Зовнішній декор та додаткове утеплення - це можливість жити не лише в гарному, але й дешевому в утриманні будинку. Наші фахівці розрахують необхідну товщину та матеріал утеплення, а майстри реалізують проект згідно вимог сучасності.

Докладніше >>

Вимощення

Доріжка навколо будинку давно перестала грати роль лише способу обійти навколо будинку. Сьогодні це в першу чергу спосіб захисту фундаменту від води, будинку від надлишку вологи, а іноді - ще й додатковий контур утеплення будівлі.

Докладніше >>

Внутрішні роботи

Чистова стяжка підлоги, електрика, штукатурка, сантехніка, опалення, вентиляція - це лише невелика частина робіт, які необхідно виконати після після завершення основного будівництва.

Докладніше >>

Благоустрій території

До висадки ваших улюблених квітів та газону необхідно облаштувати септик, побудувати огорожу. За бажанням спорудити басейн, бесідку чи зону барбекю. Ми можемо допомогти у проектуванні цих споруд та їх реалізації.

Докладніше >>

Будівництво "під ключ"

Процес між придбанням землі та переїздом до власного будинку часто не простий, вимагає багато часу, сил та високої кваліфікації десятків виконавців. Ми бачимо своє покликання у тому, щоб максимально спростити його для вас. Довірте нам свій проект. Ми не підведемо!

Докладніше >>

РОКІВ БУДІВНИЦТВА

ПОБУДОВАНИХ БУДИНКІВ

м2

ЩАСЛИВІ СІМ'Ї

Будуємо якісні будинки в строк та в межах вашого бюджету

Ми впроваджуємо перевірені будівельні технології, які гарантують нашим клієнтам неперевершену якість будівництва