+38 (093) 112 54 07

Не просто доріжка навколо будинку

Тротуарна плитка чи керамограніт - лише фасад складнішої конструкції

Доріжка навколо будинку давно перестала грати роль лише способу обійти навколо будинку. Сьогодні це в першу чергу спосіб захисту фундаменту від води, будинку від надлишку вологи, а іноді - ще й додатковий контур утеплення будівлі.

Сьогодні існує дуже багато технологій виконання вимощення навколо будинку. Найпростішим і найменш ефективним є формування нахилу від будинку, вирівнювання поверхні піском та укладання тротуарної плитки. Саме за такою технологією вам можуть запропонувати виконати вимощення майстри-універсали, проте ми майже ніколи не застосовуємо такий підхід. Він не гарантує водовідведення та не перешкоджає просіданням та росту трави.

Існує багато недорогих, але дуже ефективних методів покращити експлуатаційні характеристики вимощення навколо будинку. Від найпростіших - виготовлення бетонної плити під тротуарною плиткою, до більш складних - формування нахилу землею, водовідведення за допомогою каналізаційних та дренажних труб і мембран.

Додатково ми можемо виконати утеплення вимощення, щоб розширити теплий контур будинку та зменшити витрати на його опалення.

Рішення по технології виконання вимощення приймається індивідуально, в залежності від конструкційних особливостей будинку та рельєфу ділянки.

Пісчана підсипка для вимощення
Кладка тротуарної плитки для вимощення

Надійне вимощення навколо будинку та по території

Ефективне забезпечення сухості фундаменту, без просідань та трави на доріжках

Роботи з благоустрою прибудинкової ділянки в наш час – не просто примха власників оселі. Сьогодні це можливість зробити гармонійну та безпечну територію поблизу власної заміської будівлі та захистити її від різних ризиків. Одним з важливих етапів є вимощення ділянки. Це не лише доріжка з міцного матеріалу, що дозволяє мешканцям обійти навколо власного будинку. Сьогодні це можливість ефективно захистити фундамент дому від підтоплення, зміцнити будівлю та надати їй завершеного вигляду.

Компанія «Альфа» пропонує професійні послуги з благоустрою прибудинкової ділянки за невисокою ціною “під ключ”. Наші кваліфіковані фахівці виконають вимощення земельної ділянки на професійному рівні з використанням виключно міцних і надійних матеріалів, а також сучасних технологій. Звернувшись до нас, ви отримаєте гарантію якості виконаних робіт.

Вимощення (отмостка) на замовлення

Сьогодні доріжка з тротуарної плитки або керамограніту існує не тільки для того, щоб мешканці, які проживають в будинку, змогли обійти навколо нього. Сучасні технології та міцні матеріали дозволяють досягти додаткових цілей: зміцнення фасаду будівлі, захисту її від негативної дії води та надлишку вологи, а також утеплення.

Для досягнення відповідних завдань професійна команда нашої компанії використовує новітні технології вимощення ділянки навколо приватної будівлі. Установка доріжки з плитки або керамограніту дозволяє суттєво продовжити довговічність оселі, адже ці матеріали попереджають негативний вплив вологи на підошву фундаменту та її несучу здатність. Крім того, професійне вимощення ділянки “під ключ” дозволяє скоротити промерзання та спучування ґрунту, захистити дачу або приватний дім від коренів рослин.

Фахівці компанії «Альфа» виконують замовлення будь-якої складності, що дозволяє нашим клієнтам отримати гарний та акуратний вигляд прибудинкових ділянок у Вінниці та Вінницькій області.

Технології виконання вимощення

Інколи власники земельних ділянок вирішують самостійно здійснити вимощення або довірити цю роботу майстрам з незначним досвідом. Як правило, в таких випадках використовується найпростіший та неефективний спосіб – формування нахилу від дому, вирівнювання ділянки піском та монтаж тротуарної плитки. Такий підхід майже ніколи не пропонують професіонали нашої компанії, адже це зовсім не гарантує правильного водовідведення, не зупинить просідання ґрунту та розростання рослин.

Спеціалісти компанії «Альфа» враховують особливості кожної ділянки та пропонують найкращі способи вимощення, серед яких:

  • виготовлення плити з бетону, розміщення на ній тротуарної плитки;
  • формування нахилу від будинку за допомогою землі та водовідведення з використанням дренажних, каналізаційних труб та мембран;
  • монтаж доріжки з використанням бетонної бруківки;
  • установка доріжки з камʼяної бруківки, щебеню та інших матеріалів.

Перераховані підходи дозволяють ефективно покращити експлуатаційні характеристики доріжки навколо приватного будинку чи заміської дачі. Укладання доріжки варто довірити тільки професіоналам, адже від компетентності спеціалістів та їх роботи залежить, наскільки довго будинок зможе вистояти без негативного впливу зовнішніх факторів. Звертаючись до нашої компанії, ви можете отримати додатково розширення теплого контуру будівлі за допомогою утеплення вимощення. Це дозволить у майбутньому суттєво зменшити фінансові витрати на опалення, створення комфортних умов у будинку.

Замовити послуги з вимощення від компанії «Альфа»

Роботи з благоустрою прибудинкової ділянки та інші види послуг потрібно замовляти виключно в досвідчених виконавців. Кваліфіковані будівельники нашої компанії знають всі особливості вимощення території поблизу будівлі, що дозволить вам досягти всіх важливих цілей.

Ви можете бути впевненими, що наші фахівці оберуть найкращу технологію вимощення з огляду на параметри конкретної ділянки, поставлені задачі та конструкції будинку. Ми ретельно вивчаємо рельєф місцевості, щоб запропонувати вам тільки найкращий та найефективніший результат.

Звертайтеся до компанії «Альфа» будь-яким зручним для вас способом. Наші менеджери проконсультують з будь-яких питань, допоможуть обрати найкращу технологію вимощення для виконання робіт “під ключ”. Для замовлення послуги телефонуйте за контактним номером телефона або надсилайте заявку через сайт.

Наша компанія допоможе організувати правильне водовідведення, захистити ваш будинок від рослин і негативного впливу вологи.