+38 (093) 112 54 07

Не просто доріжка навколо будинку

Тротуарна плитка чи керамограніт - лише фасад складнішої конструкції

Доріжка навколо будинку давно перестала грати роль лише способу обійти навколо будинку. Сьогодні це в першу чергу спосіб захисту фундаменту від води, будинку від надлишку вологи, а іноді - ще й додатковий контур утеплення будівлі.

Сьогодні існує дуже багато технологій виконання вимощення навколо будинку. Найпростішим і найменш ефективним є формування нахилу від будинку, вирівнювання поверхні піском та укладання тротуарної плитки. Саме за такою технологією вам можуть запропонувати виконати вимощення майстри-універсали, проте ми майже ніколи не застосовуємо такий підхід. Він не гарантує водовідведення та не перешкоджає просіданням та росту трави.

Існує багато недорогих, але дуже ефективних методів покращити експлуатаційні характеристики вимощення навколо будинку. Від найпростіших - виготовлення бетонної плити під тротуарною плиткою, до більш складних - формування нахилу землею, водовідведення за допомогою каналізаційних та дренажних труб і мембран.

Додатково ми можемо виконати утеплення вимощення, щоб розширити теплий контур будинку та зменшити витрати на його опалення.

Рішення по технології виконання вимощення приймається індивідуально, в залежності від конструкційних особливостей будинку та рельєфу ділянки.

Пісчана підсипка для вимощення
Кладка тротуарної плитки для вимощення

Надійне вимощення навколо будинку та по території

Ефективне забезпечення сухості фундаменту, без просідань та трави на доріжках