+38 (093) 112 54 07

Дбаємо про непотріб

Виготовлення та монтаж септиків

Якщо у будинку немає підключення до централізованої каналізації, септик - необхідна частина благоустрою. Ми встановлюємо готові та будуємо власні септики таким чином, щоб відкачувати їх необхідно було максимально рідко.

Найбільш простим і очевидним методом вирішення проблеми рідких відходів є встановлення септика заводського виробництва. Цей шлях виключає помилки при виготовленні септика власноруч, хоч і потребує якісного монтажу. Такі септики підходять для не великих сімей і потребують підключення до електроенергії. Це тягне за собою експлуатаційні витрати та вірогідність поломок.

Ми радимо йти іншим шляхом і виготовляти септик на місці. Септик складається з таких основних елементів:

 • Анаеробна камера. Сюди потрапляють відходи з будинку. Ця камера не має вентиляції, тому в ній працюють бактерії, яким не потрібне повітря. Вони переробляють більшість відходів. Камера є гідроізольованою, відходи з неї не потрапляють в грунт.
 • Аеробна камера. З першої камери відходи потрапляють у другу. В ній організована вентиляція і починають працювати аеробні бактерії. Вони остаточно переробляють всі відходи. В залежності від системи організації септика, технічна вода або всмоктується в грунт або потрапляє в фільтраційне поле.
 • Фільтраційне поле. Не обов'язковий, але бажаний елемент очисних споруд. Являє собою трубу, яка з'єднана з другою камерою септика, обгорнута геотектилем і обсипана щебнем в ще одному шарі геотектилю. Виключає підтоплення ділянки навколо септика і розподіляє воду по великій площі.

При вірному розрахунку і монтажі, такий септик практично не потребує обслуговування. Чистити його потрібно раз на 5-10 років.

Установка септика
Заводський септик

Робимо відходи непомітними

Якщо централізованої каналізації немає - ми подбаємо про переробку рідких відходів

Під час облаштування дачі або приватного будинку власники земельної ділянки в першу чергу замислюються над опаленням будівлі. Питання організації водопостачання, автономної каналізації залишаються другорядними, але вони також потребують уваги, адже сьогодні не кожен заміський будинок може похвалитися підключенням до централізованої каналізаційної системи.

Компанія «Альфа» пропонує професійні послуги з виготовлення та встановлення септика “під ключ”. Наші фахівці виконують цю важливу частину благоустрою прибудинкової ділянки на професійному рівні. Ми здійснимо монтаж готових септиків, виготовимо власні високоякісні системи таким чином, щоб вам не потрібно було часто відкачувати рідину з них. Звертаючись до професіоналів «Альфи», ви отримуєте гарантію того, що встановлений септик буде ефективно виконувати власні функції тривалий час.

Септик з бетонних кілець: устрій і переваги

Сьогодні найбільш очевидним і простим способом розв’язання проблеми, що пов’язана зі значною кількістю рідких відходів у Вінниці, є монтаж септика заводського виробництва. Такий варіант використовує велика кількість мешканців Вінниччини поблизу будинків і дач, адже це дозволяє зменшити ризики виникнення помилок під час самостійного виготовлення септичного резервуара.

У більшості випадків такі системи потребують обов’язкового підключення до електричної мережі, що супроводжується додатковими фінансовими витратами та ймовірністю виходу з ладу пристрою. Компанія «Альфа» пропонує найкраще рішення – виготовлення септика безпосередньо на ділянці. Наші фахівці виготовляють резервуар для накопичування стічних вод з бетонних кілець. Такий септик має велику кількість переваг, у тому числі:

 • легкість монтажу;
 • економічність;
 • не потребує дуже частого відкачування рідини;
 • немає потреби в підключенні до електричної мережі, а також додаткового встановлення помпової станції;
 • екологічність;
 • зручне обслуговування;
 • довговічність;
 • мінімальні витрати під час будівництва та експлуатації;
 • можливість використання спеціальних біобактерій, що прискорює процедуру розкладання продуктів людської життєдіяльності; відкачувати воду з такого септика не потрібно частіше ніж один раз на 5 років.

Незалежно від того, яку будівельники використовують конструкцію каналізаційної системи, особливості та принцип її роботи залишаються ідентичними. Традиційна схема септика з бетонних кілець для приватного дому передбачає 3 криниці, до яких рідина надходить каналізаційними трубами.

Технології виготовлення септика на замовлення

Фахівці компанії «Альфа» пропонують обрати варіант виготовлення септика на місці, тобто не використовувати заводський пристрій, який вимагає підключення до електричної мережі. Кваліфіковані спеціалісти використовують виключно сучасні методики та технології для благоустрою прибудинкової території клієнтів.

Септик, який виготовляється нашою компанією, складається з трьох базових компонентів:

 • Анаеробна камера. В цю частину септика потрапляють абсолютно всі рідкі відходи з приватного будинку або дачі. Ця криниця не комплектується вентиляційною системою, адже для швидкого розкладання відходів використовуються спеціальні бактерії. Вони працюють без повітря, що дозволяє безпечно та без поширення неприємного запаху переробити більшість відходів. Ця камера є гідроізольованою, тому в ґрунт не потрапляють жодні види відходів.
 • Аеробний колодязь. З анаеробної камери рідкі відходи потрапляють до цього колодязя. В ньому організована вентиляційна система, адже тут за роботу беруться спеціальні аеробні бактерії, які остаточно перероблюють відходи від життєдіяльності людей. Технічна вода може потрапляти до фільтраційного поля або в ґрунт прибудинкової території. Цей аспект залежить від того, яка система організації септика була обрана замовником.
 • Фільтраційна камера. Ця частина септичної системи не є обовʼязковою, проте залишається бажаним елементом. Фільтраційне поле дозволяє виключити ризик підтоплення ділянки поблизу пристрою та розподілити рідину по великій площі.

Якщо довірити роботу професіоналам компанії «Альфа», автономний пристрій не буде потребувати частого обслуговування – проводити чистку доведеться лише 1 раз у 5-10 років.

Замовити монтаж каналізації «Септик» від компанії «Альфа»

Будівництво та установка септика – дуже відповідальне завдання, яке потрібно довіряти виключно фахівцям. Вас цікавить замовлення септичної системи з бетонних кілець? Звертайтесь до компанії «Альфа». Наша професійна команда виготовить септик у Вінниці та Вінницькій області “під ключ”. Замовити послугу можна за телефоном або під час особистого відвідування нашого офісу.