+38 (093) 112 54 07

Дбаємо про непотріб

Виготовлення та монтаж септиків

Якщо у будинку немає підключення до централізованої каналізації, септик - необхідна частина благоустрою. Ми встановлюємо готові та будуємо власні септики таким чином, щоб відкачувати їх необхідно було максимально рідко.

Найбільш простим і очевидним методом вирішення проблеми рідких відходів є встановлення септика заводського виробництва. Цей шлях виключає помилки при виготовленні септика власноруч, хоч і потребує якісного монтажу. Такі септики підходять для не великих сімей і потребують підключення до електроенергії. Це тягне за собою експлуатаційні витрати та вірогідність поломок.

Ми радимо йти іншим шляхом і виготовляти септик на місці. Септик складається з таких основних елементів:

  • Анаеробна камера. Сюди потрапляють відходи з будинку. Ця камера не має вентиляції, тому в ній працюють бактерії, яким не потрібне повітря. Вони переробляють більшість відходів. Камера є гідроізольованою, відходи з неї не потрапляють в грунт.
  • Аеробна камера. З першої камери відходи потрапляють у другу. В ній організована вентиляція і починають працювати аеробні бактерії. Вони остаточно переробляють всі відходи. В залежності від системи організації септика, технічна вода або всмоктується в грунт або потрапляє в фільтраційне поле.
  • Фільтраційне поле. Не обов'язковий, але бажаний елемент очисних споруд. Являє собою трубу, яка з'єднана з другою камерою септика, обгорнута геотектилем і обсипана щебнем в ще одному шарі геотектилю. Виключає підтоплення ділянки навколо септика і розподіляє воду по великій площі.

При вірному розрахунку і монтажі, такий септик практично не потребує обслуговування. Чистити його потрібно раз на 5-10 років.

Установка септика
Заводський септик

Робимо відходи непомітними

Якщо централізованої каналізації немає - ми подбаємо про переробку рідких відходів