+38 (093) 112 54 07

Етапи будівництва приватного будинку

Одна з причин, чому наші клієнти рекомендують нас своїм знайомим і друзям полягає у тому, що ми не просто будуємо будинок, ми підтримуємо своїх клієнтів на всіх етапах будівництва - від формування бачення майбутнього будинку до повного завершення будівельних робіт і гарантійного обслуговування.

Це означає, що вам немає необхідності мати повний набір будівельних документів перед тим як звернутись до нас. Чим раніше ми почнемо працювати разом, тим більше ми зможемо вам дати.

Вступна зустріч
На першій зустрічі ми обговорюємо ваш стиль життя, розмір сім'ї, ваші побажання до майбутнього будинку та двору. Даємо відповіді на найбільші запитання щодо цін, технологій будівництва та матеріалів, строків будівництва тощо. Така зустріч ні до чого не зобов'язує та є безкоштовною. Нам важливо зрозуміти ваші цілі та бажання, а вам - пересвідчитись у тому, що ми можемо їх задовольнити.
Аналіз ділянки
Проектування
Затвердження бюджету та строків
Спорудження будинку
Роботи на ділянці
Внутрішні роботи
Завершення проекту та гарантії
Приватний будинок з гаражем

Задній двір приватного будинку

Передній двір приватного будинку

Давайте працювати разом

Ми готові розпочати роботу над вашим будинком. А ви?

Зв'яжіться з нами

Сьогодні на ринку України є багато будівельних компаній. Але саме нас клієнти рекомендують своїм знайомим та друзям. На те є безліч причини, про які йтиметься далі. Справа в тому, що ми займаємося не просто будівництвом приватних будинків. Ми підтримуємо зв’язок з клієнтом на кожному етапі співробітництва, починаючи від проектування будівлі та закінчуючи повним її зведенням. Робота кипить вдень і вночі.

Гарантійне та післягарантійне обслуговування також входить до переліку наших послуг. Зрештою замовник повністю звільняється від створення в іншому місці будівельної документації — наша компанія бере все на себе. При першому зверненні достатньо мати власне бачення майбутнього будинку. Чим раніше починається стадія співпраці, тим більше шансів на те, що на ділянці якнайшвидше почнеться зведення споруди вашої мрії.

Перша консультація

На початку слід обговорити всі нюанси подальших робіт. Кожна деталь має значення: кількість членів сім'ї, ритм життя, вимоги до чисельності кімнат та їхнього розташування. Технології будівництва можуть бути різними, як і його стадії. Сьогодні їх досить багато, і кожна має як свої переваги, так і недоліки. Про все це кожного клієнта інформують, щоб уникнути непорозумінь.

Перша консультація вас ні до чого не зобов'язує. Вона повністю безкоштовна. Ми намагатимемося зрозуміти ваші цілі та мрії, а ви зможете переконатися в тому, що ми налаштовані серйозно і зможемо втілити всі побажання в реальність.

Первинний аналіз ділянки

Перш ніж щось проектувати, ми повинні особисто побувати на дільниці та визначитися, де найкраще розташувати дім, яким буде його фундамент. Це важливо для максимально зручного освітлення. Краєвиди відкриваються зазвичай з кожного боку будівлі по-різному. Ландшафт може бути дуже складним, і це однозначно вплине на кінцеву вартість робіт. У деяких випадках доводиться проводити аналіз ґрунту та перевіряти розташування рівня ґрунтових вод, щоб фундамент не міг зміститися з місця.

Деталі проектування

Якщо у вас вже є готовий проект, він може значною мірою прискорити процес будівництва будинку на ділянці. Якщо ж його немає, завжди можна звернутися за допомогою до наших архітекторів. Вони проходять ретельний відбір, перш ніж потраплять до штату компанії. Тільки справжні фахівці з архітектури, які мають досконалі навички з побудови ергономічних будівель, стають членами нашої команди.

Як швидко затверджується бюджет та терміни виконання робіт?

Перш ніж розпочати безпосереднє будівництво, основним етапом є затвердження бюджету. Ми завжди називаємо реальні терміни закінчення робіт і починаємо їх одразу після внесення передоплати.

Зведення приватних будинків

У будівельної компанії «Альфа» в штаті є всі виконавці робочих спеціальностей для здійснення будівельних робіт. У поодиноких випадках ми звертаємось за допомогою до субпідрядників, які б виконували вузькопрофільні завдання. В будь-якому разі вся відповідальність за терміни покладається на нас.

У чому полягають будівельні роботи на ділянці?

Після затвердження проекту наша компанія розпочинає виконання технічної частини. Йдеться про підключення очисних споруд, комунікацій, будівництво альтанок, басейнів, облаштування зони барбекю. Фінішне планування ґрунту — це теж наше завдання. Найчастіше доводиться залучати для ідеального результату садівників і спеціалістів з ландшафтного дизайну.

Оздоблювальні та внутрішні роботи

До того моменту, як щасливі господарі в'їдуть у дім, необхідно виконати оздоблення стелі, стін, підлоги, здійснити монтаж освітлювальних приладів, встановити сантехніку. За бажанням ви можете звернутися до нас за порадою з приводу того, де знайти досвідченого дизайнера високого рівня, а також ми надамо контакти відповідальних виконавців-оздоблювальників. Саме у цьому випадку ви можете бути впевненими у тому, що всі майстри ідеально виконають внутрішні роботи.

Закінчення будівельних робіт та видача гарантії

Наша взаємодія з клієнтами не закінчується після їх переїзду до нового помешкання. У разі виникнення будь-яких питань чи додаткових побажань ми з радістю їх вирішимо. На структурні елементи будинків, зведених нашою компанією, надається гарантія 10 років.

Якщо вдається купити ділянку для будівництва приватного будинку, доводиться стикатися з безліччю проблем, включаючи пошук підрядників, дизайнерів, будівельників, архітекторів. Вирішити всі проблеми допоможе наша будівельна компанія, яка виконує роботи «під ключ» у найкоротший термін. У нас працюють десятки виконавців найвищої категорії. Кожен клієнт, який вирішив нам довіритись, залишився задоволеним результатом. Ми не підводимо наших замовників, тому що розраховуємо на довгострокову співпрацю.

Набагато вигідніше мати постійних клієнтів, відгуки яких працюють ефективніше за будь-яку рекламу. Ми працюємо на перспективу, тому замовники щиро дякують нам за будівництво дому своєї мрії та можливість жити комфортно.