+38 (093) 112 54 07

Рідні стіни

Будуємо теплі та рівні коробки

Технології роботи з фасадною цеглою, керамічним чи газоблоком сильно відрізняються, проте вимоги залишаються незмінні - стіни повинні бути міцними та рівними. Наші каменярі досягають саме цих цілей.

Часи, коли стіни будували лише з цегли та на не зрозумілої якості будівельній суміші, давно минули. Як тільки ми визначимось з основним матеріалом стіни, ми проводимо розрахунок тепловтрат та точки роси. Від цього залежать витрати на оплаення будинку та гарантія відсутності плісняви як на поверхнях, так і у товщі стін.

Основні матеріали стін, які використовуються у будівництві сьогодні:

 • Керамічна цегла. Найдешевший та найкрепший вид матеріалу. Потребує утеплення для відповідності вимогам по тепловтраті стін та високої кваліфікації майстра для забезпечення рівності стін. Найкраще підходить для внутрішніх стін.
 • Керамічний блок. Найдорожчий, тепліший за керамічну цеглу та простіший у роботі матеріал. Потребує меншого додаткового утеплення, а також немає дуже високих вимог до кваліфікації майстрів.
 • Газоблок. Найтепліший матеріал, проте через необхідність армування кладки та влаштування армопоясів дорожчий за керамічну цеглу. Має додаткові вимоги до якості фундаменту. Може використовуватись взагалі без додаткового утеплення.

Очевидного фавориту на ринку сьогодні немає, тому ми підбираємо матеріал індивідуально та разом з вами. У будь-якому разі, у нас знайдуться майстри для кваліфікованого монтажу стін з будь-якого матеріалу.

Приватний будинок
Залізобетонний підмурок

Майстри по монтажу будь-яких типів стін

Легкість чистових робіт та рахунки за опалення прямо залежать від якості цієї роботи

Коробка — будова, що складається з фундаменту, стін зі змонтованими плитами перекриття та даху. Будь-яке будівництво починається з фундаменту. А перед цим фахівці займаються дослідженням ґрунту, проводять геодезичні вишукування. З огляду на всі отримані дані створюється проект. Лише після цього заливається фундамент.

Будівництво коробки будинку на замовлення

Будівельна компанія «Альфа» пропонує послуги з побудови якісних і надійних будинків. Ми враховуємо всі побажання клієнтів і з відповідальністю ставимося до своєї роботи. Завдяки багаторічному досвіду майстри готові виконати дії будь-якої складності. Всі роботи здійснюються в суворій відповідності до встановлених норм і стандартів.

До будівництва кожного будинку ми підходимо професійно та готові реалізувати будь-які ідеї клієнтів. У нас можна замовити:

 • будівництво будинку або котеджу;
 • виконання будівельно-оздоблювальних робіт;
 • реалізацію високоякісних матеріалів;
 • послуги професіонала, який контролюватиме процес.

При необхідності ми розробимо проект індивідуально або збудуємо будинок за готовим планом. Від якості фундаменту залежить стійкість та надійність споруди. Після закладання основи починається зведення стін. Останній етап побудови коробки будинку – це дах. Його можна розділити на кілька видів: двосхилий або конвертовий. Після завершення покрівельних робіт коробка будинку готова.

Які матеріали ми використовуємо для виготовлення коробки будинку?

Приватний дім повинен бути міцним і рівним. Тому вибору матеріалів приділяється особлива увага. До основних матеріалів, які використовують фахівці для зведення, належать:

 • керамічна цегла;
 • керамічний блок;
 • газобетон.

Щоб збудувати надійну фортецю, матеріали підбираються з урахуванням усіх побажань клієнта. В будь-якому випадку майстри нашої компанії побудують будинок з обраного вами матеріалу. Ми готові реалізувати навіть складну ідею та підкажемо, як краще все облаштувати.

Будівельний процес справжніх професіоналів своєї справи ґрунтується на комфортності, екологічності та функціональності.

Замовлення зведення коробки в наших професіоналів – це вірне рішення. Основні причини, з яких нам довіряють побудову:

 • надійність і висока якість послуг;
 • виконання робіт у зазначені терміни;
 • широкий спектр послуг;
 • прозора цінова політика;
 • гарантія на збудований будинок.

Перед тим як замовляти в нашій компанії зведення коробки, рекомендуємо ознайомитися з прикладами робіт. Ми виконали велику кількість проектів у Вінниці та Вінницькій області. Використання наших послуг дозволить одержати готову коробку за короткий проміжок часу. Це забезпечить скорочення витрат і отримання відмінних результатів.

Замовити зведення коробки від компанії «Альфа»

Вже зараз ви можете зв'язатися з командою професіоналів, які готові проконсультувати з усіх питань, що вас цікавлять. На сайті вказана докладна інформація про послуги нашої компанії. Додатково можливо замовити оздоблення будинку, утеплення, вимощення, внутрішні роботи, висадку квітів, огорожу, побудову септика та ін.

Ви можете зателефонувати за вказаним номером телефона або надіслати повідомлення на електронну пошту, вказавши:

 • ім'я;
 • номер телефону;
 • адресу електронної пошти.

У спеціально відведеному полі слід задати необхідне питання, після чого можна надсилати заявку. Консультативні послуги надаються кожному нашому клієнту безкоштовно.

Ми з відповідальністю ставимося до роботи, тому підтримуємо своїх клієнтів на всіх етапах будівництва. Перша зустріч із фахівцями дозволить обговорити всі головні питання. Майстри зі свого боку також можуть уточнити безліч нюансів: фінансове становище, смаки, уподобання, стиль життя та побажання до майбутньої будівлі. Це дозволить побудувати котедж або невеликий будиночок, який повністю відповідатиме бюджету та бажанням господарів.

Будівництво будинків «під ключ» - це можливість повністю позбавитися всіх турбот. Наші спеціалісти особисто займуться вирішенням організаційних питань і вибором матеріалів, попередньо порадившись з вами. Тож довірити будівництво професіоналам компанії “Альфа” – це найкраще рішення.