+38 (093) 112 54 07

Рідні стіни

Будуємо теплі та рівні коробки

Технології роботи з фасадною цеглою, керамічним чи газоблоком сильно відрізняються, проте вимоги залишаються незмінні - стіни повинні бути міцними та рівними. Наші каменярі досягають саме цих цілей.

Часи, коли стіни будували лише з цегли та на не зрозумілої якості будівельній суміші, давно минули. Як тільки ми визначимось з основним матеріалом стіни, ми проводимо розрахунок тепловтрат та точки роси. Від цього залежать витрати на оплаення будинку та гарантія відсутності плісняви як на поверхнях, так і у товщі стін.

Основні матеріали стін, які використовуються у будівництві сьогодні:

  • Керамічна цегла. Найдешевший та найкрепший вид матеріалу. Потребує утеплення для відповідності вимогам по тепловтраті стін та високої кваліфікації майстра для забезпечення рівності стін. Найкраще підходить для внутрішніх стін.
  • Керамічний блок. Найдорожчий, тепліший за керамічну цеглу та простіший у роботі матеріал. Потребує меншого додаткового утеплення, а також немає дуже високих вимог до кваліфікації майстрів.
  • Газоблок. Найтепліший матеріал, проте через необхідність армування кладки та влаштування армопоясів дорожчий за керамічну цеглу. Має додаткові вимоги до якості фундаменту. Може використовуватись взагалі без додаткового утеплення.

Очевидного фавориту на ринку сьогодні немає, тому ми підбираємо матеріал індивідуально та разом з вами. У будь-якому разі, у нас знайдуться майстри для кваліфікованого монтажу стін з будь-якого матеріалу.

Приватний будинок
Залізобетонний підмурок

Майстри по монтажу будь-яких типів стін

Легкість чистових робіт та рахунки за опалення прямо залежать від якості цієї роботи