+38 (093) 112 54 07

Запорука успішного фінішного покриття

Виконуємо всі види штукатурних робіт

Штукатурка необхідна будь-яким стінам, окрім гіпсокартонних. Буває вона двох видів:

 • Цементно-піщана. Використовується для вологих та технічних приміщень. Міцна, не боїться вологи, але і не пропускає її.
 • Гіпсова. Використовується в основному по стінам із газоблоку. Пропускає пар і дозволяє стінам "дихати". На таку поверхню можна зразу клеїти товсті шпалери або фарбувати для стилю "лофт".

Нанесення штукатурки може бути:

 • Ручним. При умові високої кваліфікації майстрів покриття виходить досить рівним та крепким. Використовується переважно для малих об'ємів.
 • Машинним. Цей метод дозволяє завершити штукатурні роботи всього за кілька днів. Покриття виходить дуже міцним через точне дозування води та суміші і гарне змішування. Якість робіт - завжди на висоті.

При виконанні робіт необхідне армування кутів та зон біля вікон та дверей. Необхідність додаткового армування залежить від якості кладки стін.

Підготовка стін до штукатурки
Штукатурка стін

Всі види штукатурних робіт

Штукатурка стін є базовим кроком під час ремонту будь-якої складності. Одним із головних показників якості виконання ремонту є ідеально рівна поверхня. Це основа для малярних робіт. Професійні майстри компанії “Альфа” зможуть виконати якісне внутрішнє оздоблення будинку. Ціна послуги залежить від обсягу, умов робіт і т.д. Спеціалісти нашої компанії мають гідну репутацію у Вінниці та області. Ми зможемо виконати замовлення професійно у визначений термін.

Штукатурка стін “під ключ”

Щоб якісно здійснити оздоблення стін, потрібно врахувати безліч деталей. Тому краще замовляти повний комплекс робіт у спеціалістів. Це можна довести на простому прикладі, що стосується температури на об’єкті.

Якщо в приміщенні відсутнє опалення, штукатурити стіни потрібно при встановленій температурі — бажано вище +8 градусів. Деякі експерти вважають, що +15 градусів є мінімальним показником для приміщень. Далі необхідно підтримувати на об’єкті необхідну температуру для висихання матеріалу. Це не менше +5, а краще — +8. Тепер розрахуйте — для цементної сировини потрібно два тижні для нормального висихання. Гіпсові розчини швидше сохнуть — впродовж тижня. В цей період не менше двох разів на добу слід провітрювати приміщення. Це завадить скупченню вологи.

При недотриманні температурного режиму в суміш необхідно додавати морозостійкі присадки або обігріти об’єкт.

Деталей достатньо, щоб зробити помилку та переробляти готовий варіант. Більшість неспеціалістів так і працюють. Тут потрібні досвід і практика.

Взагалі штукатурка потрібна будь-якій поверхні, тільки для гіпсокартону не застосовується таке покриття.

Виділяють 2 різновиди штукатурки:

 • На основі цементно-піщаних матеріалів. Найкраще підходить для об’єктів з підвищеною вологістю або промислових підприємств. Не пропускає вологу та не боїться її впливу. Дана суміш відома майстрам з давніх часів. Сьогодні розчин застосовують тільки фахівці.
 • Гіпсова. Добре себе зарекомендувала для газоблокових поверхонь. Покриття має вентиляційну здатність, нормально проходить пар. Це означає, що приміщення спокійно “дихає”. Оригінально виглядають такі стіни, які пофарбовані в кольори сучасного дизайнерського стилю лофт. Такий матеріал вважається універсальним і простим у використанні. Сохнуть гіпсові стіни швидше, ніж цементне покриття. Ще один вагомий плюс суміші — еластичність.

Слід зазначити, що бувають декоративні та спеціальні суміші.

Потрібно розрізняти наступні способи нанесення штукатурки:

 • Машинний. Це швидкий метод оздоблення кімнати. Кілька днів потрібно на основні роботи. Гарантується висока якість штукатурки, надійне покриття.
 • Ручний. Спеціалісти дійсно повинні мати кваліфікацію та досвід, щоб забезпечити рівну поверхню. Сьогодні даний спосіб використовується для невеликих об’єктів.

Етапи штукатурки на замовлення

Сучасні оздоблювальні роботи можливо розподілити на кілька робочих періодів:

 • Підготовка стін. Старе покриття потрібно видалити, а також поверхню необхідно очистити.
 • Нанесення ґрунту.
 • Встановлення маяків.
 • Установка сітки.
 • Безпосередня штукатурка.
 • Вирівнювання, опираючись на встановленні маяки.
 • Тепер можна прибрати маячки.
 • Загладжування стін.

Штукатурні роботи всередині приміщень від компанії «Альфа»

Майстри нашої компанії починають свою роботу з огляду приміщення. Потрібно врахувати температурний режим і виключити можливі протяги. Необхідно завершити електромонтажні роботи. Варто пересвідчитись, чи закладені отвори в кімнаті. Після оздоблення вже буде неможливо поставити двері чи вікна. Це суперечить поетапності будівничих робіт. Результатом неуважності може стати пошкодження поверхні.

При підготовчих чи безпосередніх роботах майстри особливу увагу звертають на укоси біля вікон і т.д. На старих об’єктах зустрічаються напівкруглі укоси. З таким завданням зможуть впоратись тільки кваліфіковані спеціалісти.

Вартість робіт може залежати від віку будинку. Штукатурка на старих об’єктах обійдеться дорожче через великі витрати на суміш. Об’єм роботи, необхідність армування, сезонність, стислі терміни також можуть вплинути на ціну.

Від фаховості штукатурних робіт залежить подальше виконання завдань по проекту. Оздоблені стіни стануть основою для наклеювання шпалер, а також фарбування приміщення.

Кожен майстер компанії “Альфа” має єдину установку — виконати завдання якісно у визначений строк. Нас турбує власний імідж в професійному середовищі. Тому штукатурка стін «під ключ» від наших експертів — це можливість швидко отримати фахову послугу. Замовляйте внутрішнє оздоблення у нас та отримайте високий рівень сервісу з гарантією якості.