+38 (093) 112 54 07

Тепло та економія в одному рішенні

Опалення, водопостачання та водовідведення

Ця сфера включає в себе кілька великих розділів - каналізація, водопідготовка, водопровід, тепла підлога, підігрів води та опалення.

  • Каналізація. Кожна людина використовує за добу більше 200 літрів води. Ці стоки необхідно відводити від всіх раковин, пральної та посудомийних машин. Система монтується таким чином, щоб виключити застій води чи забивання.
  • Водопідготовка. Незалежно від джерела води (криниця, свердловина чи водопровід), вода рідко буває належної якості. Після аналізу води ми підбираємо та монтуємо необхідні фільтри для забезпечення безперебійної роботи техніки та забезпечення необхідної якості питної води.
  • Водопровід. На цьому етапі відбувається підключення будинку до джерела води та монтаж всіх труб водопостачання до споживачів: раковин, душу, ванни, унітазу, біде, пральної та посудомийної машини, холодильника тощо.
  • Тепла підлога. За необхідності проектуємо та виконуємо монтаж водяної теплої підлоги. Діаметр труб, крок та товщина стяжки розраховується на основі проекту будинку.
  • Опалення. Залежно від вашого бажання чи доступних джерел монтуємо систему опалення та необхідні нагрівальні пристрої - електричні, газові, твердопаливні котли, солярні установки та теплові насоси.
  • Підігрів води. Якщо котел опалення не нагріває воду, розраховуємо об'єм та монтуємо бойлер.

Усі ці складові частини вашого комфорту в будинку ми спочатку ретельно проектуємо, а потім реалізовуємо з найкращих комплектуючих та з високою якістю.

Водопостачання
Опалення

Комплексні рішення для вашого комфорту