+38 (093) 112 54 07

Тепло та економія в одному рішенні

Опалення, водопостачання та водовідведення

Ця сфера включає в себе кілька великих розділів - каналізація, водопідготовка, водопровід, тепла підлога, підігрів води та опалення.

 • Каналізація. Кожна людина використовує за добу більше 200 літрів води. Ці стоки необхідно відводити від всіх раковин, пральної та посудомийних машин. Система монтується таким чином, щоб виключити застій води чи забивання.
 • Водопідготовка. Незалежно від джерела води (криниця, свердловина чи водопровід), вода рідко буває належної якості. Після аналізу води ми підбираємо та монтуємо необхідні фільтри для забезпечення безперебійної роботи техніки та забезпечення необхідної якості питної води.
 • Водопровід. На цьому етапі відбувається підключення будинку до джерела води та монтаж всіх труб водопостачання до споживачів: раковин, душу, ванни, унітазу, біде, пральної та посудомийної машини, холодильника тощо.
 • Тепла підлога. За необхідності проектуємо та виконуємо монтаж водяної теплої підлоги. Діаметр труб, крок та товщина стяжки розраховується на основі проекту будинку.
 • Опалення. Залежно від вашого бажання чи доступних джерел монтуємо систему опалення та необхідні нагрівальні пристрої - електричні, газові, твердопаливні котли, солярні установки та теплові насоси.
 • Підігрів води. Якщо котел опалення не нагріває воду, розраховуємо об'єм та монтуємо бойлер.

Усі ці складові частини вашого комфорту в будинку ми спочатку ретельно проектуємо, а потім реалізовуємо з найкращих комплектуючих та з високою якістю.

Водопостачання
Опалення

Комплексні рішення для вашого комфорту

З кожним днем приватний заміський будинок обирає все більше українців, відмовляючись від житла у міських багатоквартирних домах. Життя у власному котеджі має безліч переваг: комфорт, тиша, близькість до природи, відсутність проблем із сусідами, які можуть затопити або іншим чином нашкодити мешканцям. Для того щоб відчути всі позитивні сторони заміського життя, потрібно побудувати будинок і влаштувати сантехніку, опалення та інші види комунікацій.

Довірити цю роботу ви можете спеціалістам компанії «Альфа». Ми пропонуємо професійні послуги з організації водовідведення, водопостачання, а також опалення приватних будинків Вінниці та Вінницької області “під ключ”. Спеціалісти працюють над проектами різного обсягу та складності, використовуючи весь свій досвід і кваліфікацію для того, щоб створити для замовників дійсно комфортні умови життя.

Установка сантехніки та опалення “під ключ”

Житло вважається придатним до проживання людей при досягненні кількох умов. Організація роботи каналізаційної та опалювальної систем входить до обовʼязкових задач. Довірити виконання таких дій важливо виключно професіоналам, які зможуть гарантувати відсутність будь-яких проблем з функціюванням обладнання протягом тривалого часу.

Компанія «Альфа» здійснює комплексні роботи з організації важливих компонентів інфраструктури приватного заміського будинку. Наші фахівці встановлюють все необхідне сантехнічне обладнання та пристрої для ефективного опалення будівлі, в тому числі систему тепла підлога. Роботи з установки сантехнічного обладнання та системи опалення відбуваються на професійному рівні.

Які будівельні роботи включає монтаж сантехніки та опалення?

Наші фахівці беруть на себе реалізацію наступних завдань:

 • Прокладання каналізації. Щоденно кожен українець використовує понад 200 літрів води. Звичайно ці стоки повинні відводитися від раковин, а також побутового обладнання (пральна та посудомийна машина). Ми виконуємо монтаж каналізаційної системи таким чином, щоб запобігти застою води, забиванню труб та інших компонентів.
 • Водопідготовка. Сьогодні існує велика кількість методів організації постачання води до будинку. Наприклад, використання водопроводу, свердловини або криниці. Проте який би метод не використовувався, вода дуже рідко буває високої якості. Компанія «Альфа» обовʼязково проводить аналіз води, що дозволяє обрати найефективнішу фільтраційну систему. Наші спеціалісти організовують найкращу водопідготовку, що дозволяє забезпечити безперебійну роботу всіх видів побутової техніки та підвищити якість питної рідини.
 • Підключення водопроводу. Майстри нашої компанії на даному етапі підключають будівлю до джерела постачання води, виконують монтаж всіх труб до необхідних споживачів: посудомийки, пральної машини, раковин, унітазу, біде, а також ванни та душу.
 • Організація теплої підлоги. Фахівці займаються створенням проекту, виконанням монтажних робіт системи підігріву. В кожному індивідуальному випадку розраховуються необхідний розмір труб, товщина стяжок та інші параметри.
 • Проведення опалення. Наша компанія обовʼязково бере до уваги побажання замовників щодо опалювальної системи, що дозволяє максимально правильно організувати одну з найважливіших систем у будинку. Фахівці монтують компоненти системи та нагрівальні елементи на різному виді палива. Ми працюємо з твердопаливними, газовими та електричними котлами, а також тепловими помпами, солярним обладнанням.
 • Водопідігрів. У більшості випадків українці комплектують власне життя водонагрівачами. Наші спеціалісти беруть на себе розрахунок необхідного обʼєму бойлера, а також установку обладнання.

Встановлення пристроїв та обладнання виконується нашими спеціалістами виключно після того, як буде розроблений план. Проектування опалення та водопостачання дозволяє запобігти виникненню великої кількості проблем у майбутньому, що потребуватимуть ремонту або заміни певної деталі.

Замовити монтаж опалення та сантехніки «під ключ» від компанії «Альфа»

Замовляти монтаж каналізаційної, опалювальної та інших важливих систем “під ключ” важливо виключно у професіоналів. Фахівці нашої компанії з особливою увагою підходять до розробки проекту та виконання монтажних робіт у цій сфері.

Наші менеджери проконсультують з всіх питань, що стосуються того, як правильно організувати систему водопостачання, водовідведення, а також опалення. Гарантуємо високу якість робіт і використовуваних матеріалів. Для замовлення послуги відвідайте наш офіс або зателефонуйте за контактним номером телефону.