+38 (093) 112 54 07

Ваше подвір'я не менш важливе, ніж будинок

Септик

Якщо у будинку немає підключення до централізованої каналізації, септик - необхідна частина благоустрою. Ми встановлюємо готові та будуємо власні септики таким чином, щоб відкачувати їх необхідно було максимально рідко.

Докладніше >>

Огорожа

Це лице ваших володінь. Ми встановлюємо практично будь-які види огорожі. Від звичайної сітки до камяних заборів.

Докладніше >>

Планування грунту

Абсолютно рівною земля бути не може. Так само, як не може бути на ділянці ям. Хіба ви хочете влаштувати там не велику водойму.

Докладніше >>

Басейн / Бесідка / Барбекю

Ви будете жити не в квартирі. Тепер територію навколо вашого помешкання можна використати для відпочинку. Дізнайте, як ми можемо допомогти.

Докладніше >>

Останнє, що відділяє вас від переїзду

Благоустрій території - це комплекс інженерних і декоративних робіт. Довіряйте професіоналам.

Приватний будинок – це мрія великої кількості українців. Обираючи власне житло, громадяни нашої країни звертають увагу на вартість, тип та особливості розташування будинку, а також на інфраструктуру, прибудинкову територію. Адже гарно оформлений, безпечний та функціональний двір є важливою умовою для проживання сім’ї.

Компанія «Альфа» має багаторічний досвід, необхідні знання та кваліфікацію для виконання благоустрою ділянок в Вінниці на професійному рівні. Наша кваліфікована команда пропонує різні види послуг “під ключ”: земляні роботи, укладання дорожнього покриття з використанням різних матеріалів, встановлення септика, будівництво огорожі, басейну, зони для барбекю та ін

Благоустрій вашої ділянки “під ключ”

Прибудинкова ділянка є першим, на що звертають увагу гості та власники заміського будинку. Ще кілька десятків років назад варіанти благоустрою території не відрізнялися якимось значним різноманіттям, проте сьогодні власники можуть оформити ділянку в будь-якому стилі, підкресливши переваги будинку, його розташування та ін. Наша компанія пропонує можливість створити охайні та дуже яскраві двори, які зовсім не поступаються європейському рівню.

Ми використовуємо сучасні технології, надійні та міцні матеріали для створення унікальної атмосфери на території постійної оселі та поблизу дачного будиночка. Наша компанія втілює “під ключ” навіть найскладніші задуми з використанням найкращої сировини та рослин для ландшафтного озеленення.

Етапи благоустрою території на замовлення

Компанія «Альфа» пропонує широкий вибір професійних послуг з озеленення та благоустрою прибудинкових територій в місті Вінниця та Вінницькій області. Наша кваліфікована команда пропонує:

  • Розробку авторського проекту оформлення заміської прибудинкової ділянки.

Наші клієнти отримують деталізовані дизайн-проекти, які дозволяють ефективно візуалізувати те, як буде виглядати оселя. Розробка дизайну виконується виключно з врахуванням чинних нормативних актів і вимог законодавства. Замовлення в нашій компанії проектної документації дозволяє власникам земельної ділянки ще на стадії будівництва зрозуміти ключові принципи зонування ділянки, облаштування головних обʼєктів, а також підведення комунікації.

  • Озеленення ландшафту.

В нашій компанії працюють провідні спеціалісти з ландшафтного дизайну, які знають все про особливості оформлення прибудинкової ділянки. Виконуємо роботи з посадки дерев, кущів, а також з облаштування газонів, квітників тощо. Проект озеленення розробляється з врахуванням побажань клієнтів, бюджету, особливостей ґрунту та клімату.

  • Створення штучних водойм.

Цей різновид благоустрою території потрібно довіряти виключно професіоналам, які здатні ефективно створити екосистему.

  • Установка септика.

У більшості випадків заміські будинки Вінниччини не підключені до централізованої каналізаційної системи, тому септик є необхідною частиною благоустрою прибудинкової ділянки. Наші спеціалісти встановлюють на території готові септики або створюють власне обладнання, яке дозволяє максимально ефективно виконувати покладену на них функцію.

  • Будівництво парканів, огорож, габіонів.

В нашій компанії працюють найкращі фахівці, які виконують роботи різної складності та об'єму: від маленьких парканів до брам і воріт з різних матеріалів. Використовуємо дерево, декоративну та клінкерну цеглу, а також ковані вироби, каміння, метал.

  • Облаштування доріжок.

Для організації пішохідних доріжок наші спеціалісти використовують асфальт, тротуарну плитку, каміння та інші матеріали.

  • Земельні роботи.

Компанія «Альфа» здійснює різні види земельних робіт: від зміни рельєфу ділянки до складання ландшафтного проекту. Наші працівники виконують завдання виключно з дотриманням усіх встановлених на законодавчому рівні вимог. Для цього ми використовуємо сучасне обладнання та техніку.

  • Будівництво садових будиночків, альтанок, саун, басейнів, зони для барбекю тощо.

Для створення різних господарських споруд наші будівельники використовують виключно сучасні та міцні матеріали.

Усі роботи з благоустрою прибудинкової території спрямовані на покращення зовнішнього вигляду ділянки.

Інженерні та декоративні роботи на вашій ділянці від компанії «Альфа»

Наша компанія пропонує комплексний підхід до благоустрою прибудинкової території. Досвідчені фахівці створять гарне, комфортне та функціональне середовище на вашій земельній ділянці.

Зацікавлені в благоустрої території “під ключ” за доступною вартістю? Звертайтеся до команди професіоналів «Альфа». Замовити послуги можна за телефоном або під час особистого відвідування нашого офісу.