+38 (093) 112 54 07

Ця історія про вас

Виготовляємо архітектурні та будівельні проекти

Ваш будинок має бути таким самим унікальним, як і Ви. Наші архітектори мають досвід проектування будинків у різних стилях, а завдяки власним будівельниками, проекти легко реалізувати.

Основним елементом гарного будинку є продуманий проект, а основою продуманого проекту є кваліфікація архітекторів. Наша перша задача полягає в спільній роботі над визначенням ваших вподобань та очікувань.

Як тільки ми вислухаємо ваші побажання, будемо знати скільки людей будуть жити у будинку, які їх вподобання, як буде зорієнтовано будинок на ділянці - ми зможемо почати розробляти архітектурний проект вашого майбутнього будинку.

Проект - це не просто кімнати з їх розмірами. Це, в першу чергу, ергономіка всіх приміщень. Ліжко має поміщатись у спальню, двері мають відкриватись не несучи небезпеки оточуючим, а денного світла має бути достатньо для виключення темних зон у приміщенні.

Фінальним етапом розробки проекту є консультація з нашими будівельниками. Ми маємо бути впевнені, що будинок не лише підходить вам за всіма характеристиками, але й буде не занадто дорогим у реалізації.

Проект будинку крупним планом
Інтсрументи для проектування будинку

Дозвольте нам відкрити та відобразити ваше бачення

Ми спеціалізуємось на різноманітних архітектурних стилях від сільської елегантності до сучасного

Проектування є найважливішим етапом будь-якого будівництва. Завдяки цьому вдається уникнути багатьох помилок та побудувати гарний, сучасний та надійний будинок. Проектна документація розробляється відповідно до всіх норм і вимог. Грамотний підхід до цього процесу запобігатиме швидкій появі тріщин, прогинів покрівлі та нерівномірній усадці. Також це дозволить контролювати будівельні роботи на всіх етапах.

Індивідуальні проекти будинків «під ключ»

З кожним днем все більше людей намагається вибратися за межі галасливого міста та побудувати дачу або котедж. Ті, хто втомилися від міської метушні, шукають готових рішень або займаються будівництвом. Найперший і найважливіший етап будівництва – це розробити проект. Від нього залежатиме міцність фундаменту та навіть наявність води в крані. Тому цей процес найкраще довірити справжнім професіоналам, які створять документацію відповідно до всіх норм і вимог.

«Альфа» – це організація, яка займається проектуванням приватних будинків у різних стилях. Крім цього, наша компанія пропонує свої послуги з будівництва. Досвідчені професіонали здатні розпочати роботи в будь-який момент і виконати всі поставлені завдання, чітко дотримуючись кожного пункту. Щоб розробити індивідуальний план, здійснюється перелік таких дій:

 • геологорозвідка ґрунту та ландшафту;
 • вивчення характеру підземних вод;
 • збирання дозволів та інших документів.

Під час розробки плану враховуються побажання майбутніх мешканців, їх кількість, наявність дітей і пенсіонерів. Також важливо визначити головне призначення нерухомості: чи використовуватиметься заміський будиночок тільки в літній період або цілий рік. Наявність інших споруд на ділянці – це не менш важливий момент. Власники майбутньої побудови встигають спланувати кожну дрібницю: освітлення, ландшафтний дизайн, паркування для автомобілів гостей та ін. Кожен обговорений пункт враховується під час розробки проекту.

Замовляти послуги фахівців зі створення плану дій слід ще до початку будівництва, щоб не допустити помилок. Краще відразу розповісти про всі свої уподобання, які обов’язково будуть внесені до списку. Типовий або готовий план не рекомендується використовувати. Адже при його застосуванні не враховується характер ґрунту під забудову на потрібній ділянці. Якщо є бажання стати власником унікального будинку, який не буде схожим на всі, що знаходяться поблизу, однозначно знадобиться послуга з індивідуальної розробки проекту.

Етапи проектування приватного будинку від компанії «Альфа»

Створення проекту — це не схема кімнати, що створюється за певними розмірами. Не володіючи відповідним досвідом і навичками, створити проект будинку самостійно досить важко. На основі проекту ведеться будівництво, і якщо не врахувати якісь деталі, будівельники можуть виконати свою роботу неправильно. Тому варто довіритись професіоналам нашої компанії. Цей процес обов'язково включає кілька основних етапів:

 • розробка ескізів;
 • архітектурний пакет документів;
 • розробка конструкції будівлі;
 • проектування інженерних комунікацій;
 • планування ландшафту та інтер'єру;
 • складання кошторису;
 • оформлення проектної документації;
 • затвердження проекту із замовником;
 • консультація з будівельною бригадою компанії.

Після консультації з будівельниками ми вкажемо точну вартість виконання всіх робіт. Також фахівці вкажуть, наскільки тривалим буде будівельний процес. Решта моментів обговорюється під час замовлення послуг. Якщо ви віддасте перевагу нашій компанії, вартість послуг вас приємно здивує. В будь-якому випадку професіоналами враховуватимуться всі особисті побажання та вимоги замовника.

Замовити проект будинку чи котеджу у Вінниці та області

При купівлі земельної ділянки для побудови дачі слід негайно зайнятися розробкою плану майбутньої побудови. Будівельна компанія «Альфа» готова хоч зараз надати допомогу. Величезна кількість виконаних замовлень та знання всіх підводних каменів дозволяють виконувати співробітникам нашої організації найскладніші завдання. Якщо справа стосується побудови бюджетного варіанта за межами Вінниці, розробка плану не є проблемою.

Побудувати приватний будиночок – означає забезпечити себе та свою сім'ю цілковитим комфортом. Перебуваючи далеко від міського шуму, ви зможете добре розслабитися та відпочити. Процес будівництва хоч і складний, але довірившись професіоналам компанії «Альфа», вам вдасться повністю позбутися будь-яких турбот. Щомиті можна зв'язатися з менеджером для обговорення вартості та інших моментів. Кожен наш клієнт може розраховувати на безкоштовну консультацію.

Зведення будинків «під ключ» має безліч переваг. Насамперед це дозволяє заощадити особистий час та сили. Це гарантія злагодженої та якісної роботи професіоналів на кожному етапі побудови. Тим більше під час розробки плану можна внести свої корективи. Для замовлення послуг компанії можна вже зараз залишити заявку на сайті, після перегляду якої менеджер відразу ж вам зателефонує.