+38 (093) 112 54 07

Ця історія про вас

Виготовляємо архітектурні та будівельні проекти

Ваш будинок має бути таким самим унікальним, як і Ви. Наші архітектори мають досвід проектування будинків у різних стилях, а завдяки власним будівельниками, проекти легко реалізувати.

Основним елементом гарного будинку є продуманий проект, а основою продуманого проекту є кваліфікація архітекторів. Наша перша задача полягає в спільній роботі над визначенням ваших вподобань та очікувань.

Як тільки ми вислухаємо ваші побажання, будемо знати скільки людей будуть жити у будинку, які їх вподобання, як буде зорієнтовано будинок на ділянці - ми зможемо почати розробляти архітектурний проект вашого майбутнього будинку.

Проект - це не просто кімнати з їх розмірами. Це, в першу чергу, ергономіка всіх приміщень. Ліжко має поміщатись у спальню, двері мають відкриватись не несучи небезпеки оточуючим, а денного світла має бути достатньо для виключення темних зон у приміщенні.

Фінальним етапом розробки проекту є консультація з нашими будівельниками. Ми маємо бути впевнені, що будинок не лише підходить вам за всіма характеристиками, але й буде не занадто дорогим у реалізації.

Проект будинку крупним планом
Інтсрументи для проектування будинку

Дозвольте нам відкрити та відобразити ваше бачення

Ми спеціалізуємось на різноманітних архітектурних стилях від сільської елегантності до сучасного